• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Veel kansen in Suriname om gelukkig te worden niet benut, beweert Cubaanse arts

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 september 2023 07:00
in Lifestyle
suriname palmentuin

Palmentuin in Paramaribo.

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een Cubaanse arts, die reeds meer dan een jaar in Suriname verblijft, stelt dat het leven in Suriname aangenaam kan zijn, mits men over een redelijk inkomen beschikt en zich afzijdig houdt van politieke aangelegenheden.

Volgens de arts biedt zijn geboorteland Cuba beperkte mogelijkheden voor professionele en persoonlijke groei, waardoor het er minder aangenaam is om te wonen.

Hij benadrukt tegenover GFC dat Suriname talrijke kansen biedt om een welvarend en gelukkig leven op te bouwen en dat deze mogelijkheden beter benut zouden moeten worden.

“Echter, ik observeer dat veel lokale bewoners de voorkeur geven aan administratieve functies bij de overheid, in de veronderstelling dat dit hen een comfortabel leven zal bieden,” merkt hij op.

De arts is van mening dat er nog veel onbenut potentieel is, vooral in sectoren zoals de landbouw. Deze mogelijkheden blijven volgens hem grotendeels onaangeroerd vanwege een beperkende mindset.

“Samengevat, Suriname biedt een aangename levenskwaliteit, op voorwaarde dat men een adequaat inkomen heeft,” concludeert hij.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Waterkant Paramaribo
Lifestyle

Asociaal gedrag van e-bikers zorgt voor irritatie en onveiligheid aan de Waterkant

vuur vlam aansteker brand
Lifestyle

Man steekt woning in brand na ruzie met vrouw en drinkt verdelgingsmiddel

man bewusteloos EHBO eerste hulp hartmassage gewond
Gezondheid

Weinig kennis over reanimatie bij verdrinking onder Surinamers

Pesten plagen
Lifestyle

Hulp voor gepeste jongen na ingrijpen Constantin-directeur

dik overgewicht vet
Lifestyle

Man in Paramaribo valt 30 kilo af en ontvangt plots meer respect en aanzien

Eten maaltijd
Lifestyle

Eten buiten de deur populairder in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws