• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Twee personen overleden bij zware aanrijding Afobakkaweg

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 februari 2023 13:00 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:33
in Nieuws
Illustratiefoto

Illustratiefoto

GFC NIEUWSREDACTIE- Bij de zware aanrijding maandagavond aan de Afobakkaweg in Suriname tussen een personenbus en een Noah-busje hebben de bestuurder van het busje, Benito Tjon A Hung (58), en de mede-inzittende Marlene Adams, wiens leeftijd nog niet bekend is, het leven gelaten.

De politie van Paranam kreeg omstreeks 21.58 uur de melding van een zware aanrijding aan de Afobakkaweg ter hoogte van mast 54, waarbij er sprake was van zware persoonlijke ongelukken en dat één persoon vermoedelijk was overleden.

Bij aankomst van de wetsdienaren op voornoemde locatie vertoonden Benito en Marlene, die bekneld zat in het Noah-busje, geen teken van leven meer. Met behulp van de brandweer werd het verkeersslachtoffer Marlene uit het voertuig gehaald.

Volgens het voorlopig onderzoek is gebleken dat beiden voertuigen over de Afobakkaweg reden. Het Noah-busje met 5 personen kwam vanuit de richting van Brokopondo gaande richting Paranam, terwijl de personenbus met 7 inzittenden, waaronder leerkrachten en studenten in tegenovergestelde richting reed.

Ter hoogte van mast 54 kwam vermoedelijk door tot nog toe onbekende reden het Noah-busje op de rijhelft van zijn tegenligger met als gevolg de aanrijding.

De personenbus sloeg na de botsing over de kop en belandde met zijn kop in de langs de weg lopende trens.

De overige inzittenden van beide voertuigen hebben letsels opgelopen en werden met de ambulance van het Nationaal Leger voor medische hulp afgevoerd naar de RGD-poli van Klaaskreek. Hierna werden de gewonden met de ambulance van Surcad en de Medische Zending overgebracht naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.

De bestuurder van de personenbus Grando N. (27) is in het bezit van een geldig Surinaams rijbewijs en verkeerde niet onder invloed van alcohol. De materiële schade aan beide voertuigen is aanzienlijk.

Mis dit niet:

Surinam Airways hervat geannuleerde vlucht naar Nederland volgens aangepast vluchtschema

‘Zonder vermogende garantsteller maken Surinamers minder kans op een Nederlands visum’

De ontzielde lichamen van Benito en Marlene zijn hangende het onderzoek door de politie in beslag genomen.

Het verder onderzoek van deze aanrijding wordt overgedragen aan de Verkeersunit van Regio Midden, meldt de politie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Technische storing leidde tot annulering van vlucht.
Suriname

Surinam Airways hervat geannuleerde vlucht naar Nederland volgens aangepast vluchtschema

Veel Surinamers richten zich op de visumaanvraag zelf, maar ook de persoon in Nederland die garant staat moet aan strenge financiële voorwaarden voldoen. Foto: KLM-kist op Schiphol
Lifestyle

‘Zonder vermogende garantsteller maken Surinamers minder kans op een Nederlands visum’

Ernstig verkeersongeval eist opnieuw een mensenleven.
Suriname

Bromfietser komt om het leven na aanrijding tegen EBS-mast op weg naar Reeberg

Illustratiefoto.
Suriname

Man ingesloten na vernieling in woning partner en vermeende dierenmishandeling

De presidentiële werkgroep Heritage Month presenteert het programma voor de eerste erfgoedmaand van Suriname in augustus 2026. Foto: CDS
Suriname

Eerste Heritage Month Suriname moet geschiedenis en verbondenheid versterken

Wijk krijgt opknapbeurt met focus op veiligheid en leefbaarheid.
Suriname

Directoraat Openbaar Groen start grootschalige schoonmaak- en onderhoudsactie in Ephraimzegen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws