• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man,73, mishandelt goede vriend die pas uit het ziekenhuis is ontslagen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 September 2021 17:46 - Geüpdatet op 10 September 2021 12:48
in Nieuws
fist 4117726 1280

GFC NIEUWSREDACTIE- Edmund V. (73) is op 3 september na zich te hebben aangemeld door de politie van Livorno in Suriname aangehouden.

Deze verdachte heeft zich op 2 september schuldig gemaakt aan mishandeling van zijn vriend die pas ontslagen was uit het ziekenhuis, na een operatie te hebben ondergaan.

Onderzoek wees uit dat Edmund reeds enkele jaren een mini graafmachine ter reparatie had gebracht voor zijn vriend M. die monteur is. Aangezien hij zijn machine wilde, begaf de 73-jarige vriend zich naar de woning van M. aan de Pandit Paltan Tewarieweg.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Klant sterft op bizarre wijze in drive-thru McDonald’s, de familie kan het nog steeds niet geloven

Bij die gelegenheid kregen de twee vrienden een woordenwisseling, aangezien de monteur M. de mening was toegedaan dat hij een groot geldbedrag heeft uitgegeven om de graafmachine weer bedrijfsklaar te krijgen.

De monteur probeerde Edmund daarbij tegen te houden om niet aan de graafmachine te komen, waardoor zij elkaar over en weer duwden.

Op een bepaald moment bracht Edmund zijn vriend M. schoppen toe in zijn onderbuik, waarna hij de plek verliet. Het slachtoffer klaagde hierna van hevige pijnen en deed het politiebureau aan voor het doen van aangifte.

Per eigen gelegenheid is M. voor medische hulp overgebracht naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. Hij was ter observatie opgenomen in de ziekeninrichting, maar is inmiddels ontslagen en voor verdere medische behandeling verwezen naar de uroloog.

Edmund werd voorgeleid en door de politie ingesloten.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSend

Meer berichten

GranMorgu-FPSO-Staatsolie-and-Total-team-1392x927
Suriname

NDP-fractieleider Parmessar waarschuwt: geen illusies over rijkdom in 2028

vrouw dumpt goederen
Suriname

Politie Houttuin op zoek naar man en vrouw die goederen hebben gedumpt

Zwaailicht politie
Suriname

Bestuurster meldt zich maanden na zware aanrijding Martin Luther Kingweg alsnog bij politie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws