• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Twee jaar regering Santokhi/Brunswijk: ‘een goede toekomst ligt in het verschiet’

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
16 juli 2022 06:00
in Nieuws
santokhi en brunswijk

INGEZONDEN– Het hoofdbestuur en de structuren van de VHP feliciteren regering Santokhi/Brunswijk met 2 jaar regering.

Vandaag 16 juli is het precies 2 jaar geleden dat de huidige regering is aangetreden. De vele beleidsresultaten van de afgelopen twee jaar zijn vervat in het boek: “Samen verder bouwen aan welvaart en welzijn”.

De regering onder leiding van president Santokhi, trad een maand eerder aan omdat de vorige regering Bouterse/Adhin, de salarissen van de ambtenaren, vakantiegeld, AOV, pensioenen, etc. niet kon betalen.

Het land was berooid achtergelaten, dus een immense taak voor president Santokhi, om de financieel-economische crisis op het goede spoor te krijgen.

Na de inventarisatie van de financiële positie van Suriname bleek al gauw dat de vorige regering een financiële ravage had aangericht. Dus de gang naar het IMF was onvermijdelijk.

De regering voert nu een prudent beleid maar de oppositie is al geruime tijd bezig onrust te zaaien in de samenleving middels valse berichten te verspreiden.

Door keihard te werken en het uitvoeren van het regeerakkoord, het Herstelplan en het IMF-programma, zijn goede beleidsresultaten neergezet. Dit alles kon gerealiseerd worden in goed overleg met sociaal maatschappelijke organisaties, vakbonden, het bedrijfsleven en functionele organisaties.

Met het aantreden van de nieuwe regering onder leiding van president Santokhi, heeft Suriname weer een respectabele positie gekregen in de rij der naties. We krijgen nu veel steun van het buitenland.

Mis dit niet:

Lions Club Paramaribo Central ondersteunt 29 schoolgaande kinderen met schoolartikelen

Woning en bestelwagen volledig uitgebrand aan Steenslagweg

Wij kennen het karakter van president Santokhi, hij gaat geen enkele verantwoordelijkheid uit de weg, het is juist een grote uitdaging voor hem om het land weer gezond te maken.

Echter, de slechte situatie en omstandigheden van het land zijn van dien aard dat de regering meer tijd nodig heeft voor het herstel van de Surinaamse economie en de financiële situatie.

Een mooie toekomst ligt in het verschiet, maar dan moeten we harder gaan werken, zodat de beloftes die de regering heeft gedaan waar kan maken. Deze regering werkt beleidsmatig, planmatig en met een tijdslijn.

Vertrekpunt van deze regering is 16 juli 2020.

Wij van de VHP zijn ervan overtuigd dat als we de gelederen sluiten, we over enkele jaren een prachtig land krijgen. Met goed leiderschap, eensgezindheid en vertrouwen kunnen we het land uit deze crisis halen.

We moeten met vereende kracht werken aan de opbouw van ons geliefd land Suriname. Verlies geen hoop, het zal goed komen met Suriname.

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Lions Club zet zich opnieuw in voor schoolgaande kinderen in Wanica en Saramacca
Suriname

Lions Club Paramaribo Central ondersteunt 29 schoolgaande kinderen met schoolartikelen

Pot met rijst op gasfornuis achtergelaten
Suriname

Woning en bestelwagen volledig uitgebrand aan Steenslagweg

President Jennifer Simons overhandigt in Nieuw Nickerie een schoolpakket aan een van de kinderen die voor het initiatief in aanmerking kwamen. Foto: CDS
Suriname

Kritiek op Simons om schoolpakketten houdt geen stand: wereldleiders doen hetzelfde

groenten fruit
Gezondheid

Surinamers betalen fors voor verse Nederlandse groente, maar ‘uit Nederland’ betekent niet pesticidevrij

Suriname trots op Chayenn Thakoer na internationaal avontuur
Entertainment

Chayenn Thakoer schrijft geschiedenis met eerste Surinaamse deelname aan Miss Teen International

school kinderen klas lokaal scholieren student
Suriname

Pinas snoeihard: “Leerkrachten voelen zich aangevallen zodra ik de waarheid zeg”

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws