• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Traject herwaardering functies bij OW ingezet

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
8 July 2021 06:37
in Nieuws
NURMOHAMED

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW) laat optekenen dat de werkgroep Personele Hervormingen van zijn ministerie momenteel bezig is met het inzetten van een traject betreffende het herwaarderen van functies op verschillende afdelingen.

Er bestond ook enorme ontevredenheid binnen de afdelingen en OW-medewerkers, vandaar dat er wordt getracht om de gelijkstelling terug te brengen. Deze zaken zullen individueel worden bekeken zegt de OW-minister.

De werkgroep is nu in een fase beland, waarbij nieuwe functies omschreven moeten worden op de nieuwe afdelingen die zijn ontstaan.

Deze werkgroep zal ook werken aan het verschil in het salaris tussen de verschillende hoofden. De verschillen zullen gelijkgesteld moeten worden.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Muis knabbelt aan oog slapende vrouw

Functies waarvoor men niet graag solliciteert, onder andere medewerkers van vuilophaal, wachters, sluizen en gemalen zouden volgens minister Nurmohamed aantrekkelijker gemaakt moeten worden, zodat afdelingen effectiever kunnen functioneren.

De bewindsman is van mening de toelages af te schaffen, zodat het personeel beter gewaardeerd worden. Zo kan het zijn dat een veldwerker iets meer gaat verdienen of een speciale verzekering krijgt, vanwege het hogere risico van de werkzaamheden.

Alles zal individueel bekeken en naar behoren aangepast moeten worden. Met de werkgroep “Personele Hervormingen” wordt beoogt het beter functioneren van het ministerie van Openbare Werken.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSend

Meer berichten

technology laptop mobiel
Gezondheid

Toename schermtijd bij kinderen zorgt voor zorgen over hun ogen

Simons kinderen Nickerie
Suriname

Simons bezoekt kindertehuizen Open Poort en Gaytrie

adelien wijnerman
Suriname

Minister Wijnerman noemt ontslag Dwarkasing onfatsoenlijk

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws