• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinamers voelen zich aangesproken door sociale koers van PL

GFC Nieuws Ingezonden door GFC Nieuws Ingezonden
4 mei 2025 15:00
in Opinie
pertjajah pl somo

De politieke kaarten in Suriname worden opnieuw geschud en sommige spelers lijken daar zichtbaar nerveus van te worden.

Terwijl sommige partijen hun grip dreigen te verliezen, groeit één beweging opvallend in kracht en bereik.

Wat begint op te vallen is niet alleen de enorme toename van steun onder Javanen, maar ook het feit dat steeds meer Inheemsen, Chinezen, Hindostanen en Creolen zich achter dezelfde partij scharen.

Die ontwikkeling leidt tot angst en angst leidt vaak tot paniekerige aanvallen.

De Pertjajah Luhur (PL) werd nooit onderschat.

Integendeel, men wist altijd waartoe de partij in staat is. Maar nu de PL aantoonbaar groeit en zich manifesteert als een partij die niet alleen spreekt namens één groep, maar opkomt voor álle burgers die het moeilijk hebben, nemen de aanvallen toe in felheid en onwaarheid.

Het lijkt erop dat sommige tegenstanders denken dat hun enige overlevingskans ligt in het verspreiden van leugens en verdachtmakingen. Dat is niet alleen doorzichtig, het is ook respectloos naar de kiezer toe.

Wat verklaart deze groei? Eenvoudig: betrouwbaarheid. Waar anderen de ene dag beloven en de volgende dag vergeten, blijft de PL consequent in haar koers.

Niet met grote woorden, maar met daden. Door sociale betrokkenheid te tonen, concrete steunmaatregelen te ontwikkelen en de menselijke maat nooit uit het oog te verliezen, onderscheidt de partij zich.

Niet voor niets wordt zij door velen gezien als de meest sociale partij van Suriname.

Deze groei is geen toeval, maar een reactie op een diepe behoefte aan eerlijk en sociaal beleid. En dat maakt de PL tot meer dan een partij. Het maakt haar tot een beweging van hoop.

T. Lee

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vrienden vriendinnen sociaal uitgaan feest
Column

Pijn lijden om gezien te worden in het Surinaamse nachtleven

voodoo
Opinie

Misbruik moet hard worden aangepakt, maar Winti is niet het probleem

surinaamse lange nagel
Column

Surinaamse mannen met één lange nagel: mode of ergernis?

slands hospitaal suriname
Opinie

De benoeming bij ’s Lands Hospitaal legt een dieper probleem bloot

rechter advocaat openbaar ministerie vrouwe justitia 1
Opinie

Geen excuses meer: CBvS laat zien hoe justitie naar macht kijkt

suriname paramaribo DNA assemblee
Column

De gevaarlijke aanbidding van politici die Suriname de afgrond induwen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws