• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Suriname heeft schuld van USD 6 miljoen bij Servisch bedrijf, voorraad e-ID kaarten in gevaar

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
27 April 2022 12:44
in Nieuws
dollars koffer

GFC NIEUWSREDACTIE- Suriname moet het Servisch bedrijf Vlatacom, dat het e-ID-kaartenproject uitvoert, nog 6 miljoen Amerikaanse Dollar betalen.

Minister Bronto Somohardjo schetste een somber beeld van eerder gemaakte afspraken tussen de vorige regering en het bedrijf.

Volgens de bewindsman zijn de beleidsmakers toen omgekeerd te werk gegaan, met alle gevolgen van dien voor de voorraad e-ID-kaarten.

NDP-parlementariër Melvin Bouva kon zich niet terugvinden in hetgeen de BiZa-minister naar voren bracht. Bouva vindt dat er bij het regeren ook sprake is van continuïteit van lopende zaken. Daarom is het volgens hem, nu de taak van deze regering om zaken naar hun inzichten aan te pakken.

Minister Somohardjo gaf aan dat het volstrekt onjuist is dat deze regering het e-ID kaartenproject tot een fiasco heeft gemaakt.

VHP-fractieleider Asiskumar Gajadien vroeg de bewindsman om een volledig verslag te presenteren aan het parlement betreffende de uitvoering van het e-ID-kaartenproject. In 2018 had de toenmalige oppositie – nu de coalitie -, niet vóór gestemd tijdens de behandeling van de ID- kaartenwet, omdat toen al duidelijk was dat de regering Bouterse omgekeerd te werk ging.

ShareTweetSend

Meer berichten

gynaecoloog onderzoeksbed
Lifestyle

Angstige tiener uit Wanica vreest dat ouders levensreddende behandeling zullen blokkeren

uiteten restaurant familie vrienden eten
Lifestyle

Surinamers verlangen volgens analist naar laagdrempelige uitgaansplek in Paramaribo

koken eten keuken
Lifestyle

Waarom koken en eten minder aantrekkelijk wordt bij zeer warm weer

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws