• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Suriname Business Forum werkt aan beleidsadvies voor aankomende regering

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 mei 2025 17:00
in Suriname
DNA srd assemblee

Het bestuur van het Suriname Business Forum (SBF) is bijeengeweest om de actuele sociaaleconomische situatie, het ondernemingsklimaat en de rol van het SBF hierin te bespreken.

Tijdens deze vergadering is besloten om een beleidsadvies op te stellen dat zal worden aangeboden aan de nieuw te vormen regering.

Dit adviesdocument zal concrete aanbevelingen bevatten voor het stimuleren van ondernemerschap, het versterken van lokale inbreng (“local content”) en het bevorderen van een gunstig investeringsklimaat in Suriname.

Het SBF benadrukt het belang van een sterke betrokkenheid van de private sector bij het formuleren van nationaal beleid, vooral nu Suriname voor belangrijke keuzes staat op het gebied van economische hervorming en duurzame ontwikkeling.

Het beleidsdocument zal worden opgesteld in nauwe samenwerking met bestuursleden van het SBF en andere relevante stakeholders, zodat het de gezamenlijke visie en prioriteiten van het bedrijfsleven weerspiegelt.

Het SBF blijft zich inzetten voor versterking van de publiek-private samenwerking en kijkt uit naar een open en constructieve dialoog met de nieuwe Regering.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

dna de nationale assemblee
Suriname

Ramcharan roept president op tot ontslag van zieke en onbekwame ministers

Kokosolie
Suriname

Kokosolie-export blijft achter ondanks Surinaamse potentie

somohardjo
Suriname

Somohardjo en Afonsoewa dienen voorstel in: 50% minder vergoeding bij geen verlenen quorum

leesbrillenproject
Nederland

Meer dan 40 ouderen geholpen tijdens sociale actie van SCA Zoetemeer

Politieonderzoek leidde tot de aanhouding van twee verdachten na een reeks autodiefstallen in Paramaribo.
Suriname

Politie pakt duo op na reeks diefstallen van autobumpers in Paramaribo

fish 1280
Nederland

Drugs in bevroren vis in Nederland zorgt opnieuw voor imagoschade voor Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws