• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse ministers en hoge politici moeten helft salaris inveren uit solidariteit met het arme volk

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 mei 2021 06:00 - Geüpdatet op 2 juni 2022 10:05
in Nieuws
geld zakenman

INGEZONDEN– Alle Surinaamse ministers, hoge ambtenaren en politieke toppers moeten minimaal de helft van hun salaris inleveren.

De gelden moeten overgemaakt worden naar onafhankelijke goede doelenprojecten en aangewend worden voor de ondersteuning van de meest financieel zwakkeren in Suriname.

Dat zou een eerste stap kunnen zijn om het vertrouwen dat de gemeenschap aan het verliezen is in de huidige regering te herwinnen.

Ook zouden zij afstand moeten doen van de overbodige privileges zoals kledinggelden, reiskostenvergoedingen en gratis brandstof om daarmee de druk op de staatsfinanciën, hoe minimaal dat effect ook is, te verminderen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Surinaamse ministers rijden in duurdere auto’s dan Nederlandse koning en ministers

Het kabinet zou uit solidariteit met het arme volk nog veel meer kunnen doen.

Het aanschaffen van peperdure luxueuze auto’s, qua aanschafprijs, onderhoud en brandstofverbruik, voor ministers in een periode waarin Suriname bijna bankroet is, is voor velen onverteerbaar. Ook deze trend zou doorbroken kunnen worden. Het kan allemaal veel eenvoudiger en goedkoper.

Suriname gaat moeilijke tijden tegemoet, velen hebben het al erg moeilijk, en het is niet eerlijk dat politici in alle weelde deze barre periode kunnen doorkomen terwijl het volk verder aan het verpauperen is.

Mevrouw S. Cruden.

Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud. Wenst ook u een ingezonden stuk te publiceren? Mail dit naar [email protected]

 

ShareTweetSendSend

Meer berichten

powerlifting suriname
Sport

Jong talent en ervaren krachten laten Saramacca schitteren in powerlifting

schoonmaak albina marowijne
Suriname

Marowijnerivier blijft bron van zwerfvuil: oproep tot verantwoordelijk gedrag

celstraf gevangene gevangenis handboeien arrest
Suriname

Ophef binnen politiewereld na inzet rekruten bij schoonmaak arrestantencellen

suriname-rivier-amazone-zonsondergang
Suriname

Suriname probeert grootschalig landbouwcontract in Amazonegebied te stoppen

water swm tanks
Suriname

Milieuactivist waarschuwt: drinkwaterbronnen in Para en Wanica in gevaar

cassaveplant
Suriname

Zorgen om voedselzekerheid door mogelijke cassaveziekte in Oost-Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws