• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Surinaamse miljonair: “Mijn gelukkigste dag op aarde was toen ik mijn baas vertelde dat ik nooit meer zou komen werken”

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 juni 2024 20:00
in Lifestyle
man kantoor werk zaken computer

De van GFC Nieuws bekende Surinaamse miljonair heeft onthuld wat zijn gelukkigste dag op aarde was, althans een van de gelukkigste.

De in Nederland wonende zakenman die zijn inzichten regelmatig op anonieme wijze deelt om zijn privacy te waarborgen, deelde dit in een e-mail aan onze lifestyle redactie.

“Ik werkte lang in loondienst in een weinig perspectief biedende functie,” vertelt de vijftiger. “De dag waarop ik mijn ontslag indiende weet ik nog zo goed als gisteren. Het was een bevrijdend moment, een nieuwe start.”

Toen hij zich volledig begon te richten op zijn eigen bedrijf, begon hij langzaam maar zeker de vruchten ervan te plukken.

Met de winst van zijn ondernemerschap was hij in staat zijn vaste lasten en boodschappen te betalen. Op dat moment besloot hij de stap te wagen om compleet te stoppen met werken voor een werkgever.

Hij stortte zich volledig op het ondernemerschap, wat uiteindelijk leidde tot zijn status als miljonair.

“Werken in loondienst heeft me beperkt omdat het veel energie kost,” legt hij uit.

“Pas toen ik de stap zette naar zelfstandig ondernemerschap, floreerde ik op zakelijk vlak. Je kunt altijd terug naar je baas, maar als je echt wilt groeien, moet je soms risico’s nemen.”

Aan startende ondernemers adviseert hij om pas te stoppen met hun baan als ze minstens twee jaar lang hetzelfde verdienen met hun onderneming als in loondienst.

“Het is belangrijk om een financieel vangnet te hebben voordat je de sprong waagt,” zegt hij. “Maar als je eenmaal die stap hebt gezet en je erin slaagt, kan het je leven compleet veranderen.”

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vrouw dame amsterdam nederland toerisme
Lifestyle

Verhuizen naar Nederland maakt Surinamers niet automatisch intelligenter

Taxi
Lifestyle

Taxichauffeurs in Suriname brengen levens passagiers nodeloos in gevaar

paspoort reizen
Lifestyle

Surinamers in Griekenland uiten zorgen over paspoortproblematiek en communicatie

zanderij airport luchthaven
Lifestyle

Surinamer: dankzij Nederland ben ik slim en ontwikkeld

nederland winter
Lifestyle

Zonder hulp uit Nederland dreigt instorting van Surinaamse economie

klm schiphol airport
Lifestyle

Wat kost een last-minute ticket naar Suriname vanuit Nederland?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws