• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surichange Bank benoemt Terence Gonesh tot directeur

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
31 July 2021 18:18 - Geüpdatet op 1 August 2021 11:40
in Nieuws
223740754 982871539134882 1210909379648195994 n

GFC NIEUWSREDACTIE- Terence Gonesh is benoemd tot commercieel directeur van Surichange Bank N.V. in Suriname.

Dit geschiedde met volledige ondersteuning van de Raad van Commissarissen en de aandeelhouders van de bank en met goedkeuring van de Centrale Bank van Suriname.

Gonesh is geen onbekende in het Surinaamse bankwezen en heeft jarenlange kennis en ervaring opgedaan bij zowel Nederlandse als lokale banken.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Erotische filmster was wekenlang verlamd en bijna overleden vanwege vitaminetekort

“Wij hebben er daarom alle vertrouwen in dat hij een wezenlijke bijdrage zal leveren aan de ontwikkeling van de Surichange Bank N.V., en wensen hem hierbij veel succes toe”, laat de bank weten.

De nieuwe directeur zal zich toeleggen op de institutionele versterking van de bank en structurele versterking van de marktpositie van de bank. Hiertoe is inmiddels een nieuw strategisch meerjarenplan opgesteld en in uitvoering.

De bank zal worden gemoderniseerd in lijn met de behoefte van de markt. Dienstbaarheid aan de klanten en uitbreiding van het dienstenpakket aan lokale klanten en de diaspora zullen centraal staan.

Inmiddels is de Chief Executive Officer, Herman Vijzelman, per 15 juli met pensioen en vervult Gonesh tevens de functie van acting Chief Executive Officer.

Vijzelman heeft in de afgelopen twee jaren een belangrijke bijdrage geleverd aan het bestuur van de bank waarvoor onze dank.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSend

Meer berichten

Casino gokmachines
Suriname

Politici willen gokken in Suriname aan banden leggen met nieuwe regels

vrouwen thee koffie vriendinnen vrienden sociaal drinken
Gezondheid

Gebrek aan voorlichting maakt Surinamers kwetsbaar voor cafeïne- afhankelijkheid

Bidden bijbel
Lifestyle

Woede om kerk die mensen lokt met belofte van nooit meer verdriet

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws