• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Succesvolle recepten De Molen dragen bij aan leerzame “Summer Baking Class For Kids”

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 August 2024 10:00
in Suriname
de molen

Meelproducent De Molen onderhoudt al meer dan twee jaar een vruchtbare samenwerking met Stichting B’Art, Culture & Sport Empowerment.

Samen organiseren zij brood- en banketcursussen en ondernemerschapstrainingen voor jongvolwassen vrouwen uit de afgelegen districten.

Deze programma’s, verzorgd door deskundigen, bevorderen niet alleen kennis, maar ook zelfvoorzienendheid en economische vooruitgang in Suriname.

“Wanneer er een tekort is aan brood, kunnen ze zelf met de baker’s flour, die binnen handbereik is, brood bakken,” aldus voorzitter Bianca Graskamp.

Stichting B’Art heeft een vakantieactiviteit opgezet voor jongeren tussen 9 en 15 jaar met als thema: ‘The Art of Baking with The Molen Flour’. “Het is vakantie, dus waarom de jongeren niet op een leuke en educatieve manier bezighouden door ze hun eigen lekkere snacks te leren bakken?” stelt Graskamp.

Tijdens de driedaagse workshops krijgen de jongeren informatie over recepten en leren ze hoe ze met de verschillende soorten Molen Flour diverse lekkernijen kunnen bereiden.

Naast het aanleren van kooktechnieken, worden ze ook geïnformeerd over hygiëne en veiligheid tijdens het bakken.

Een van de ouders reageerde enthousiast: “Het is een echte stimulans voor mijn zoon, die eigenlijk vaker in de keuken staat te experimenteren met de meel van De Molen.

Wat ik vandaag heb gezien, heeft mij ervan overtuigd dat hij veel heeft geleerd en nu weet hoe het moet. Er zouden zeker meer van zulke activiteiten moeten worden georganiseerd.”

ShareTweetSend

Meer berichten

Bennie miranda mieranda
Suriname

Bennie Miranda: NDP is zwak en is bang voor Chan en de VHP

Kaarsen
Suriname

Vrouw die slachtoffer werd van verkrachting in Suriname overleden

Corruptie omkoping fraude
Suriname

Politieke waarnemers: ook oud-ministers horen in de cel te belanden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws