• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Stichting Mijnzorg: wij hebben nimmer een oproep geplaatst om hulp

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 februari 2025 11:01
in Suriname
Helpende hand handen hulp helpen

Het management van stichting Mijnzorg ontkent in een e-mail aan GFC Nieuws dat zij hulp nodig hebben of hebben gevraagd.

Toch circuleren er berichten in een WhatsApp-groep van verschillende notabelen en sociaal werkers waarin wordt gesteld dat het tehuis, dat onderdak biedt aan kinderen met HIV en/of AIDS, kampt met een tekort aan basislevensmiddelen.

Volgens deze berichten op het sociale mediaplatform zou de stichting door beperkte middelen zou de stichting niet volledig voorzien zijn in de dagelijkse behoeften van de kinderen.

Daarom doen betrokkenen binnen de groep een dringende oproep aan de Surinaamse samenleving om te helpen met donaties van essentiële producten zoals eieren, toiletpapier, olie en andere levensmiddelen.

Zij benadrukken dat deze bijdragen cruciaal zijn om de kinderen een gezonde en stabiele omgeving te bieden.

In een felle reactie op de berichten schrijft stichting Mijnzorg aan GFC Nieuws: “Vanaf ons bestaan hebben wij nimmer een oproep geplaatst om hulp. Wij hebben altijd getracht onze kinderen te beschermen tegen stigma en discriminatie.

Wij hebben nooit een oproep gedaan voor hulp en zijn beslist niet blij dat er in de media wordt beweerd dat dit wel het geval is.”

Foto ter illustratie.

Mis dit niet:

Buitenlandse Zaken neemt BIS Online officieel in gebruik als eerste digitale ministerie van Suriname

15-jarig meisje overlijdt plotseling tijdens intiem moment met vriend

Oproep om hulp voor stichting Mijnzorg: tekort aan basisbenodigdheden voor kinderen met HIV/AIDS

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Intern ontwikkeld BIS Online maakt dossiers binnen BIBIS digitaal traceerbaar
Suriname

Buitenlandse Zaken neemt BIS Online officieel in gebruik als eerste digitale ministerie van Suriname

kps politie munder
Suriname

15-jarig meisje overlijdt plotseling tijdens intiem moment met vriend

Academisch Ziekenhuis Paramaribo
Gezondheid

Rijke Surinamers willen niet langer als ‘nobody’ uren wachten bij AZP

Naar Nederland in oktober? Voor Surinamers kan de overgang groot zijn. Foto: Amsterdam
Lifestyle

Waarom Surinamers oktober mogelijk beter kunnen vermijden voor een vakantie in Nederland

EBS lanceert dagelijkse controle voor mogelijke loadshedding
Suriname

Gemeenschap kan via online portaal mogelijke loadshedding controleren

srd surinaamse dollar geld
Suriname

Kabinet waarschuwt voor valse SRD 50.000 subsidie met foto president Simons

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws