• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Stichting 1 voor 12 levert 23ste sociale woning op in Bernharddorp

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 december 2025 15:00
in Suriname
vismale 1 voor 12

Archieffoto.

Stichting 1 voor 12 blijft zich met grote toewijding inzetten voor het verbeteren van de leefomstandigheden van sociaal kwetsbare gezinnen in Suriname.

De stichting is ontstaan vanuit het initiatief van Louis Vismale, die geloofde in solidariteit en het krachtige principe dat wanneer iedereen een klein deel bijdraagt, samen een groot verschil kan worden gemaakt in zogenoemde één-voor-twaalf-situaties.

Wonen met waardigheid als speerpunt

Sinds haar oprichting richt Stichting 1 voor 12 zich onder meer op het ondersteunen van gezinnen die niet in staat zijn op eigen kracht te voorzien in een veilige en waardige woning.

Door nauwe samenwerking met donateurs, vrijwilligers en maatschappelijke partners heeft de stichting in de afgelopen jaren talloze gezinnen perspectief, stabiliteit en hoop geboden.

Sleuteloverdracht in Bernharddorp

Op 27 december heeft Stichting 1 voor 12 met trots haar 23ste sociale woning opgeleverd in Bernharddorp.

De sleutel van de nieuwe woning werd officieel overhandigd aan mevrouw Gracielle Arupa, die hiermee een belangrijke stap zet richting een betere en zekerdere toekomst voor haar en haar gezin.

De stichting benadrukt dat deze mijlpaal niet mogelijk zou zijn geweest zonder de onmisbare inzet en steun van haar trouwe donateurs, partners en vrijwilligers.

Hun belangeloze bijdrage vormt de ruggengraat van het werk van Stichting 1 voor 12 en maakt het mogelijk om concrete en duurzame veranderingen te realiseren in het leven van kwetsbare gezinnen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

baitali 2
Suriname

Landbouwsector onder druk door sterke aantrekkingskracht olie- en gassector

crime lijk moord dood
Suriname

Bedrijfsleven slaat alarm over toename en verruwing criminaliteit

Slaan geweld
Suriname

Criminaliteit daalt, maar huiselijk geweld baart zorgen in Suriname

Minister Monorath
Suriname

Zes maanden JusPol onder Monorath: minder verkeersdoden, meer grip op criminaliteit, maar uitdagingen blijven

elon musk slm
Suriname

Elon Musk als de reddende engel van SLM

hermitage mall mcdonalds fast food
Gezondheid

Suriname kijkt toe of regering ook oproept tot vermijden bewerkte voeding zoals VS doet

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws