• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Steven Reyme: “Minister heeft hele Volksgezondheid kapot gemaakt”

Patty door Patty
12 mei 2024 02:35
in Gezondheid, Suriname
Steven Reyme

Tijdens de viering van het vijfjarig bestaan van de politieke partij Alternatief 2020 (A20) heeft voorzitter Steven Reyme een krachtige presentatie gegeven over het manifest van de partij.

Het manifest omvat verschillende belangrijke punten, waaronder onderwijs, jeugdvriendelijkheid en volksgezondheid.

Echter, het was Reyme’s opmerkingen over de volksgezondheid die de meeste aandacht trokken.

Hij beschuldigde de huidige minister ervan niet te weten wat volksgezondheid inhoudt en beweerde dat deze minister de hele volksgezondheid van Suriname kapot heeft gemaakt.

Dit is een serieuze beschuldiging die niet lichtvaardig moet worden opgevat. Deze uitspraak werpt een schijnwerper op de ernstige bezorgdheid over de staat van de gezondheidszorg in Suriname.

Volgens Reyme zal zijn partij vooral voor volksgezondheid van Suriname opkomen en ervoor zorgen dat het weer goed wordt opgepakt.

Reyme eindigde zijn interactieve presentatie door vragen van de aanwezigen te beantwoorden en meer inzicht te geven over de toekomstplannen van A20.

Mis dit niet:

Bouva wil internationale handel in 2027 meer aandacht geven

Wijziging Wetboek van Strafvordering voorziet in observatie, infiltratie en heimelijk digitaal onderzoek

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

SGCC brengt knelpunten van ondernemers onder aandacht van minister Bouva.
Suriname

Bouva wil internationale handel in 2027 meer aandacht geven

Suriname wil wettelijke mogelijkheden voor digitale opsporing uitbreiden.
Suriname

Wijziging Wetboek van Strafvordering voorziet in observatie, infiltratie en heimelijk digitaal onderzoek

President Jennifer Simons sprak tijdens de herdenking van 175 jaar Coronie over nieuwe kansen voor jongeren en de verdere economische ontwikkeling van het district. Foto: CDS
Suriname

President Simons wil jongeren in Coronie houden met banen en beroepsopleidingen

Voorwaarts veroverde de President’s Cup 2026 door SV Broki met 1-0 te verslaan en ontving een cheque van 15.000 Amerikaanse dollar. Foto: CDS
Sport

Voorwaarts wint President’s Cup en ontvangt 15.000 Amerikaanse dollar

euro geld valuta
Lifestyle

Alimentatie innen na vertrek naar Suriname kan een langdurige zaak worden

Verdachte zou geld voor autoaankoop hebben gebruikt om eigen schulden te betalen.
Suriname

Man aangehouden voor oplichting en verduistering van geld ex-vriendin

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws