• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Steve Meye denkt het beter te weten dan de Paus! Psychiaters vragen grootheidswaanzin te onderzoeken

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
5 juli 2021 18:00 - Geüpdatet op 2 juni 2022 10:04
in Nieuws
grootheidswaanzin

INGEZONDEN- Moeten er psychiaters of andere deskundigen gevraagd worden om na te gaan of alles wel in orde is met het cognitief vermogen van sommige geestelijke leiders in Suriname?

Het is triest om steeds weer de opmerkelijke en gevaarlijke standpunten van bisschop Steve Meye via de media te moeten vernemen.

De geestelijke lijkt er een gewoonte van te maken om steeds het goede tegen te werken en het kwade te koesteren. Het is onbegrijpelijk dat de man niet wenst mee te werken aan het laten testen van zijn kerkgangers om na te gaan of ze besmet zijn met het C-virus.

Hij beroept zich op zijn rechten die zijn vastgelegd in onze grondwet.

Een ieder met een beetje gezond verstand zou het toejuichen om in deze moeilijke tijd waarin elke dag weer veel doden te betreuren zijn, zoveel mogelijk mensen te testen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Als je binnenkort komt te overlijden door het C- virus is dat je eigen schuld

Immers, hiermee kan een deel van de besmettingen voorkomen worden.

Het lijkt er op dat Meye echter geen moeite heeft met de ellende die virusbesmettingen met zich meebrengt, niet wil meewerken aan het terugdringen van de pandemie en constant kiest voor harde confrontaties met officiële instanties.

Hij adviseert zijn kerkgenoten al om zich niet te laten prikken en nu ook nog om niet te testen.

Mis dit niet:

Brand op vuilstortplaats Ornamibo grotendeels onder controle, maar veiligheidsrisico blijft bestaan

Gezin met vier minderjarige kinderen alles kwijtgeraakt door woningbrand in Albina

Ik begin mij af te vragen of er mogelijk sprake is van grootheidswaanzin?

Zelfs de Paus adviseert een ieder om te prikken en testen. Maar Meye weet het zelfs beter dan de Paus en het Vaticaan.

Het zou handig zijn indien de autoriteiten nu grondig nagaan op welke wijze het “Meye probleem” kan worden aangepakt. Dit heel gedoe kost namelijk mensenlevens.

Mijn advies aan de regering is om psychiaters te betrekken bij het oplossen van dit vraagstuk.

R. Pinas

Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud. Wenst ook u een ingezonden stuk te publiceren? Mail dit naar [email protected]

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Rook van Ornamibo veroorzaakt gezondheidsklachten bij buurtbewoners en leerlingen
Suriname

Brand op vuilstortplaats Ornamibo grotendeels onder controle, maar veiligheidsrisico blijft bestaan

Commissariaat schiet gezin na verwoestende brand in Albina te hulp.
Suriname

Gezin met vier minderjarige kinderen alles kwijtgeraakt door woningbrand in Albina

afval verbranden vuil
Suriname

Rookoverlast dreigt toeristisch imago Suriname internationaal te beschadigen

Jongeren kunnen er kennismaken met bedrijven, opleidingen en toekomstige banen in de maritieme sector. Foto: CDS
Suriname

Jongeren in Suriname maken kennis met banen op zee tijdens Maritieme Open Dagen

Exporteurs verwijten LVV gebrek aan daadkracht bij pesticidencontrole.
Suriname

VEAPS verwijt LVV nalatigheid bij toezicht op pesticiden

KLM Boeing 777 op Schiphol.
Lifestyle

Surinamevluchten blijven voorlopig doorgaan ondanks schrappen 5.000 banen bij KLM

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws