• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Startsein voor herstel slechte delen Mr. P. Chandishawweg in Saramacca

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
18 februari 2025 16:06
in Suriname
werkzaamheden ow

Minister van Openbare Werken (OW), Riad Nurmohamed, heeft samen met de districtscommissaris van Saramacca, Sherin Bansi-Durga, op maandagochtend het startsein gegeven voor de aanpak van de slechtste delen van de Mr. P. Chandishawweg.

Ook DNA-lid Radjendre Debie was bij deze gelegenheid aanwezig.

De werkzaamheden worden uitgevoerd door aannemer Tjonga Langa N.V., die aangaf dat voorlopig slechts 14 kritieke delen van de weg worden aangepakt wegens beperkte financiële middelen.

Districtscommissaris Bansi-Durga deed namens de bewoners en weggebruikers een dringend beroep op de minister om alle grote verzakkingen aan te pakken. “Als dit niet gebeurt, zullen zware zandtrucks de herstelde delen snel opnieuw beschadigen,” waarschuwde zij.

Minister Nurmohamed heeft ter plaatse een inspectie uitgevoerd van: de volledige Mr. P. Chandishawweg, Wanica Kanaalweg (voor O.S. Uitkijk) en het slechte gedeelte van de Saramaccaweg, net over de Uitkijkbrug.

Op basis van deze oriëntatie heeft hij toegezegd om alle 24 slechte delen van de Mr. P. Chandishawweg te herstellen en ook de problematische delen van de Wanica Kanaalweg en de Saramaccaweg mee te nemen in het onderhoudstraject. De aannemer heeft hier inmiddels opdrachten voor ontvangen.

Hoewel de huidige herstelwerkzaamheden een tijdelijke oplossing zijn, gaf minister Nurmohamed aan dat de volledige herasfaltering van de Mr. P. Chandishawweg pas in het begrotingsjaar 2026 zal plaatsvinden.

Mis dit niet:

Geor Hering ziet graag dat Surinamers beter leren handelen bij acute noodsituaties

‘Nieuwe’ Boeing 777 voor SLM: deze belangrijke details zijn nog niet bekend

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Hering wil meer EHBO-kennis onder Surinamers. Illustratiefoto. Pixabay
Gezondheid

Geor Hering ziet graag dat Surinamers beter leren handelen bij acute noodsituaties

Een Boeing 777 van Eastern Airlines.
Lifestyle

‘Nieuwe’ Boeing 777 voor SLM: deze belangrijke details zijn nog niet bekend

KLM Boeing 777 vanaf de A4
Lifestyle

De bijzondere band tussen Surinamers en Schiphol

Gedetineerde Patrick Ruben Stewart ontsnapt uit Sanatorium
Suriname

MIA zoekt informatie over ontsnapte gedetineerde Patrick Ruben Stewart

Hitte in klaslokalen zorgt voor zorgen.
Suriname

Ouders niet tevreden met schooltijd tot 12.00 uur in oktober: ‘Vanaf 11.00 uur is het niet meer uit te houden’

Een delegatie van Natuurlijke Hulpbronnen bezoekt de energiecentrales in Boven-Suriname en voert gesprekken met medewerkers. Foto: CDS
Suriname

Zonne-energiecentrales leveren 36 dorpen in Boven-Suriname 24 uur per dag stroom

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws