• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Sodawater schaarste slaat toe in Paramaribo: consumenten gedupeerd

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 februari 2024 18:00
in Suriname
Sodawater met limoen

In Paramaribo, Suriname, heerst momenteel een opvallende schaarste aan blikjes sodawater, waarbij verschillende consumenten hun frustratie hebben geuit tegenover GFC Nieuws.

Een vrouw uit de Surinaamse hoofdstad deelde haar ervaring, waarbij ze aangaf dat ze gisteren meer dan zes verschillende winkels had bezocht op zoek naar sodawater, maar tevergeefs.

“Al weken lijkt er een probleem te zijn. Soms is er wel wat, maar heel weinig, en op andere momenten, zoals nu, is er helemaal niets meer te vinden,” legt ze uit.

Veel consumenten benadrukken dat ze zich niet voldaan voelen na een warme maaltijd als ze geen sodawater kunnen drinken.

Ze geven aan dat ze sodawater verkiezen boven gesuikerde of light frisdranken. De afwezigheid van sodawater heeft voor velen geleid tot teleurstelling en ongemak bij het dagelijkse boodschappen doen.

De oorzaak van de schaarste blijft vooralsnog onduidelijk, zeggen enkele winkeliers aan GFC. Consumenten hopen echter op een snelle oplossing voor dit probleem.

In de tussentijd proberen velen alternatieven te vinden voor hun dorstlessende behoeften na de maaltijd. De situatie benadrukt de afhankelijkheid van sodawater onder een deel van de Surinaamse bevolking en illustreert de impact van bevoorradingsproblemen op het dagelijks leven.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Nurseryboulanger
Suriname

De Kleine Nursery & Agroshop groeit uit tot sleutelspeler in groenteplantenteelt

surinaams parlement dna
Suriname

Oud-parlementariër Misiekaba verdedigt initiatiefrecht volksvertegenwoordigers

atletencommissie taekwondo bond
Sport

Surinaamse Taekwondo Associatie voldoet aan IOC-norm met nieuwe Atletencommissie

President Jennifer Simons overhandigt de eerste Geologische Atlas van Staatsolie aan pionier en oud directeur Eddy Jharap op het Kabinet van de President.
Suriname

Geologische atlas Staatsolie overhandigd aan pionier Eddy Jharap bij 45 jaar bedrijf

tsang
Suriname

Minister Tsang: Niets bereidde ons voor op de staat van OWRO

euro geld
Lifestyle

Moeten Surinamers die Nederland verlaten nog jarenlang belasting blijven betalen?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws