• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

SLM geeft uitleg over inzet goudvoorraad Grassalco

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
25 juli 2022 12:42
in Nieuws
goud

GFC NIEUWSREDACTIE- De afgelopen dagen zijn er in de media diverse berichten verschenen, als zou de goudvoorraad van Grassalco ingezet worden voor de financiering van het herstelplan van onze bedrijven.

Het beschikbaar gesteld goud van Grassalco, omgezet in een termijndeposito, is slechts bedoeld als dekking voor de commercieel aan te trekken financieringsfaciliteit te behoeve van ons herstelplan, laat de directie weten.

Het herstelplan is gebaseerd op een geformuleerd businessplan, waarbij de inkomsten voor de komende periode zijn geprojecteerd, op grond van de geplande operaties.

“Met een gedegen uitvoering van ons herstelplan, gaan wij ervan uit dat geen aanspraak zal hoeven worden gemaakt op de verschafte dekking. Wij zijn ervan overtuigd dat wij, met de nodige hervormingen, binnen afzienbare tijd gezond en op eigen kracht voort kunnen.”

“Wij doen er alles aan zo gauw als mogelijk onze bedrijven weer gezond te krijgen en rekenen op de ondersteuning en het vertrouwen van de totale samenleving,” aldus de SLM vandaag in een persbericht.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

early warning system
Suriname

Suriname versterkt rampenparaatheid met Early Warning Systems workshop in Paramaribo

swos rusland
Suriname

SWOS en regering in overleg over toekomst olie- en gassector

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436963
Suriname

Suriname en Barbados versterken agrarische samenwerking met concrete stappen

Mungra Dharm
Suriname

Felle kritiek op plan voor opslag radioactieve materialen in Wanica

geld dollar economie
Suriname

VSB luidt noodklok over betalingsachterstanden overheid

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436941
Suriname

Galibi beschikt nu over 24-uurs stroom na ingebruikname zonne-energiecentrale

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws