• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

SLM geeft uitleg over inzet goudvoorraad Grassalco

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
25 juli 2022 12:42
in Nieuws
goud

GFC NIEUWSREDACTIE- De afgelopen dagen zijn er in de media diverse berichten verschenen, als zou de goudvoorraad van Grassalco ingezet worden voor de financiering van het herstelplan van onze bedrijven.

Het beschikbaar gesteld goud van Grassalco, omgezet in een termijndeposito, is slechts bedoeld als dekking voor de commercieel aan te trekken financieringsfaciliteit te behoeve van ons herstelplan, laat de directie weten.

Het herstelplan is gebaseerd op een geformuleerd businessplan, waarbij de inkomsten voor de komende periode zijn geprojecteerd, op grond van de geplande operaties.

“Met een gedegen uitvoering van ons herstelplan, gaan wij ervan uit dat geen aanspraak zal hoeven worden gemaakt op de verschafte dekking. Wij zijn ervan overtuigd dat wij, met de nodige hervormingen, binnen afzienbare tijd gezond en op eigen kracht voort kunnen.”

“Wij doen er alles aan zo gauw als mogelijk onze bedrijven weer gezond te krijgen en rekenen op de ondersteuning en het vertrouwen van de totale samenleving,” aldus de SLM vandaag in een persbericht.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

benzine brandstof tanken
Lifestyle

Vrouwen in Paramaribo wijzen Nederlands systeem van zelf tanken af

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433191
Suriname

Suriname en Nederland versterken banden na eerste ontmoeting Bouva en Berendsen

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433189
Suriname

Suriname benadrukt regionale samenwerking tijdens CELAC-top in Bogotá

kaseko leeflabg rosita
Suriname

Stichting K.A.S.E.K.O. en Universiteit Utrecht bundelen krachten voor Kaseko-erfgoed

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433193
Suriname

SITA lanceert derde Business Barometer Survey voor Surinaamse bedrijven

din instituut
Suriname

DIN en Sur Estate Group slaan de handen ineen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws