• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

SHATA verwelkomt nieuwe directeur Germaine Oostwijk

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 september 2025 11:15
in Suriname
2 shata scaled uai 1440x1080 1

Per 2 oktober verwelkomt de Suriname Hospitality and Tourism Association (SHATA) haar nieuwe directeur, Germaine Oostwijk.

Met veel enthousiasme en toewijding zal zij de toerismesector in Suriname verder versterken.

Oostwijk ziet haar rol als een kans om de sector te ontwikkelen door stakeholder engagement, beleidsbeïnvloeding en het vergroten van het bewustzijn over het belang van een sterke toerisme-industrie voor de lokale economie.

“Met mijn uitgebreide ervaring in de internationale promotie van Suriname in verschillende sectoren, kan ik snel verbindingen leggen tussen alle partijen en waardevolle samenwerkingen opbouwen,” aldus de nieuwe SHATA-directeur.

Onder leiding van voorzitter Egon von Foidl heeft het huidige bestuur, sinds december 2024, geen moeite gespaard om de groei en ontwikkeling van de toerismesector in Suriname te bevorderen.

De organisatie sloot diverse samenwerkingsverbanden in binnen- en buitenland en is actief bezig met marketing en branding van Suriname als toeristische bestemming.

Oostwijk kijkt ernaar uit om samen met het bestuur, de leden en alle partners de sector verder te professionaliseren en de positie van Suriname als toeristische bestemming te versterken.

Mis dit niet:

Zijin Rosebel Gold Mines deelt 253 schoolpakketten uit aan leerlingen in Brokopondo

Ex-minister Regilio Dodson neemt het op voor mennonieten

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

RGM versterkt gemeenschapsbetrokkenheid met ondersteuning van 21 scholen.
Suriname

Zijin Rosebel Gold Mines deelt 253 schoolpakketten uit aan leerlingen in Brokopondo

Mennonietenfamilies
Suriname

Ex-minister Regilio Dodson neemt het op voor mennonieten

Recesperiode Rechtspraak Suriname duurt tot 30 september.
Suriname

Rechtspraak Suriname in reces: alleen urgente zaken worden behandeld

Het Binnenhof in Den Haag, Nederland
Nederland

Suriname moet duidelijkheid geven over zaak Mahin Jankie en Toescheidingsovereenkomst

Jongeren nemen deel aan activiteiten van het GRO-programma, dat tijdens de vakantie sport, educatie, recreatie en talentontwikkeling combineert. Foto: CDS
Suriname

Meer dan 200 jongeren verwacht bij aftrap vakantieprogramma in Suriname

Vertegenwoordigers van de bundeling van 22 Afro Surinaamse organisaties tijdens hun ontmoeting met president Jennifer Simons. Foto: CDS
Nederland

Afro Surinaamse organisaties bundelen krachten, maar niet vanwege Nederlandse miljoenen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws