• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Schandalige stijging van wisselkoersen en armoede in Suriname laat het volk koud

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 mei 2021 20:00 - Geüpdatet op 2 juni 2022 10:05
in Nieuws
dollarkoers

INGEZONDEN- Het is nog steeds niet doorgedrongen bij de meerderheid van de mensen in Suriname dat ze naargelang de wisselkoersen voor buitenlands geld stijgen, ook steeds armer worden.

Het is schokkend dat tijdens gesprekken met sommige mensen geconcludeerd moet worden dat veel van hen de correlatie niet weten te leggen met de alsmaar hogere prijzen in de winkels en de stijgende wisselkoersen voor Amerikaanse – en Europese valuta.

Zo vertelde vriendinnen onlangs aan mij dat zij zich niet druk maken om de hogere US$dollar koers ten opzichte van de SRD, want ze gaan ervan uit dat ze toch geen dollars kopen en verkopen. Het laat hen koud. En dat is helaas bij veel landgenoten het geval.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Parlementariërs in Suriname in slaap gevallen, regeringslieden mogen ongestoord graaien

Te onwetend om het verband te kunnen leggen met de funeste gevolgen voor onze toch al uiterst zwakke koopkracht.

Het blijkt met de week meer en meer dat de Surinaamse regering niet in staat is om de wisselkoersen positief te beïnvloeden. Het lijkt er integendeel op dat ze de hogere koersen stimuleren!

Bekijk ook:

Riskante open waterput bij Hermitage Mall

Man aangehouden voor bedreiging en belaging van ex-partner

Ook de prognoses van de zogenaamde economische deskundigen dat de wisselkoersen zonder staatsinterventies niet noemenswaardig zullen stijgen komen nu al niet uit. Zij verkondigen pure onzin!

Intussen zijn de koersen voor zowel de euro en Amerikaanse dollar weer met meer dan 10 procent omhoog gegaan en zijn wij dus weer een stuk in financieel opzicht achteruitgegaan.

Met veel dank aan de geweldige deskundigen die de leiding hebben over Suriname. Het is gewoon een schandalige situatie waarin wij in terecht zijn gekomen!

Mevrouw S. Cruden

Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud. Wenst ook u een ingezonden stuk te publiceren? Mail dit naar [email protected]

 

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Bezoekers van de Hermitage Mall doen een dringende oproep aan de verantwoordelijke instanties om onmiddellijk in te grijpen.
Suriname

Riskante open waterput bij Hermitage Mall

Vier aangiften leiden tot aanhouding van verdachte.
Suriname

Man aangehouden voor bedreiging en belaging van ex-partner

Zorgen nemen toe na zes dagen vermissing
Suriname

Familie roept hulp in bij zoektocht naar vermiste moeder van vier kinderen

Curaçaose viceminister-president Cooper in gesprek met president Simons over samenwerking olie- en gassector. Foto: CDS
Suriname

Curaçaose viceminister-president Cooper bezoekt president Simons voor versterking banden

Import van vlees alleen toegestaan met juiste vergunningen en certificaten.
Suriname

LVV waarschuwt importeurs: strengere controle op invoer van vlees en dierlijke producten

Narcoticabrigade houdt drie politieambtenaren aan
Suriname

Drie onder officieren aangehouden in onderzoek naar verdovende middelen en criminele organisatie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws