• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

RvM keurt 153.000 euro voor Suriname Eye Center goed

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
31 mei 2022 15:54
in Nieuws
oogmeting

GFC NIEUWSREDACTIE- Met de goedkeuring van het voorstel van ministerie van Volksgezondheid om een bedrag van bijkans 153.000 euro beschikbaar te stellen voor het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) komt er bij het Suriname Eye Center een uitbreiding en een upgrading.

Binnen de Raad van Ministers (RvM) is goedgekeurd dat dit bedrag aan de zorginstelling toekomt voor de aanschaf van medisch apparatuur.

Vicepresident Ronnie Brunswijk kon zich terugvinden in de uiteenzetting van bewindsman Amar Ramadhin.

De visie van het AZP is om in Suriname een oogziekenhuis te bouwen, welke voldoet aan alle standaarden.

Hierdoor kunnen niet alleen Surinaamse patiënten, maar ook die uit de regio professioneel worden behandeld.

Om dit project te bewerkstelligen is het ziekenhuis in zee gegaan met enkele donateurs.

Echter hebben zich bij de uitvoering van het project stagnaties voorgedaan, als gevolg van het uitblijven van donaties.

De ziekeninstelling was toen genoodzaakt om met eigen middelen in te komen. Echter waren deze middelen bestemd voor de aanschaf van medisch apparatuur.

Met het beschikbaar stellen van dit bedrag, zal het project van het ziekenhuis verder worden voortgezet.

De financiering komt ten laste van de ontwerpbegroting van het ministerie van Volksgezondheid over het dienstjaar 2022, meldt het Directoraat Volkscommunicatie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Gezondheidsminister Misiekaba sprak zijn dank uit
Suriname

Renovatie couveuseafdeling Diakonessenhuis krijgt steun van Fernandes Social Foundation

sjommie surinaamse film
Entertainment

Terugkeer van Surinaamse kinderfilm ‘Sjommie’ veroorzaakt golf van nostalgie

Werkgroep 'Van armoede naar welzijn door productieve arbeid'
Suriname

President Simons installeert werkgroep voor duurzame armoedebestrijding

cassave
Suriname

Cassaveproductie bedreigd door agressieve infectie

President Simons benoemt Delano Landvreugd tot voorzitter van het vernieuwde Onderhandelingsorgaan van de Overheid.
Suriname

Delano Landvreugd aangesteld als nieuwe voorzitter van Onderhandelingsorgaan Overheid

RBTO-leden houden Braziliaanse verdachte aan op de Lawarivier na schietincident in Antonio do Brinco.
Suriname

Braziliaan met pistool aangehouden op Lawarivier na schietpartij en mishandeling

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws