• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

ROS organiseert succesvol train-de-trainersprogramma in samenwerking met VNG-Internationaal

Shafely King door Shafely King
25 september 2024 18:11
in Suriname
IMG-20240914-WA0004-768x392

Het Ministerie van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS) en wel het Onder-directoraat Districtsbestuur en Decentralisatie, heeft de afgelopen week een train-de-trainersprogramma afgewerkt voor leidinggevenden en bestuursambtenaren uit verschillende districten.

Het programma is uitgevoerd in samenwerking met de Vereniging van Nederlandse Gemeenten Internationaal (VNG-Internationaal) die zich richt op het versterken van democratische lokale overheden in ontwikkelingslanden en landen in transitie.

De trainers Prakaash Rostam en Frans Spekreijse hebben door middel van interactieve oefeningen en ‘case studies’ aandacht besteed aan de thema’s “motiverend leiderschap en teammanagement” en “conflictresolutie”.

De leidinggevenden van het ministerie hebben onder andere geleerd hoe een inspirerende en productieve werkomgeving te bevorderen met name door het toepassen van motiverende leiderschapsstijlen, creëren van een sterke teamdynamiek en de implementatie van succesvolle teammanagementstrategieën.

De focus lag op het verbeteren van communicatie, het ontwikkelen van een feedbackcultuur en het stimuleren van teamcohesie en prestaties.

De sessie “conflictresolutie” was specifiek gericht op het opkrikken van de kwaliteit van de bestuursdienst door het bijbrengen van bemiddelingsvaardigheden om conflicten die de burgers aandragen op te lossen.

Van de deelnemers wordt verwacht dat zij de opgedane kennis en vaardigheden daadwerkelijk zullen toepassen en hun collega’s optimaal zullen trainen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

dna parlement
Suriname

Commissie start voorbereidingen rond mogelijke vervolging ex-ministers

[Aggregator] Downloaded image for imported item #434636
Suriname

Nieuwe visie op onderwijs moet Suriname klaarstomen voor economische groei

kaars dood overleden rouwproces
Suriname

Politieagent doodgeschoten in Lawagebied

avd wandelmars
Lifestyle

Ondernemer wil Avond Vierdaagse verplaatsen naar Brokopondo

geld euro
Lifestyle

Nederlandse toeriste betaalt honderden euro’s voor nepbehandeling in Suriname

tigri guyana suriname grens
Suriname

Tigri-kwestie blijft gevoelig: Suriname vraagt voortzetting technisch overleg

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws