• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Robby Naarendorp blijft aanzitten als bondsvoorzitter RGD

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 juli 2021 06:48
in Nieuws
robby naarendorp en robby berenstein Detailfoto

GFC NIEUWSREDACTIE- Ontevreden werknemers van de Regionale Gezondheidsdienst (RGD) hadden per brief laten weten dat zij het vertrek eisen van bondsvoorzitter Robby Naarendorp.

Het personeel was van mening dat hij niet opkomt voor de belangen van de werkers.

Tijdens een algemene ledenvergadering had Naarendorp het verzoek voor nieuwe bestuursverkiezingen geaccepteerd. Daarna werden echter alle onduidelijkheden besproken, en hebben werknemers aangegeven dat Naarendorp mag blijven aanzitten.

Er zijn concrete afspraken gemaakt tussen werknemers en bondsbestuur.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Huisvrouw vindt ‘soulmate’ in gevangenis – en nodigt hem uit om bij haar in te trekken

De leden hadden eerder een petitie aangeboden aan vicepresident Ronnie Brunswijk.

In het schrijven gaven ze aan dat de bondsvoorzitter van de RGD eigendunkelijk beslissingen neemt en de leden bij geen enkele beslissing betrekt.

Ook niet bij bereikte overeenstemmingen over bedragen van lumpsum en de eenmalige uitkering over het jaar 2020. De leden waren ontevreden met de overeengekomen bedragen.

Brunswijk adviseerde de leden het opgezegde vertrouwen in de bondsvoorzitter weer in overweging te nemen. De bond is volgens de vp het orgaan dat hun belangen moet behartigen.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

boskamp foodplan
Suriname

Visie op Port Boskamp en Caribische voedselzekerheid circuleert op social media

gopal grant nickerie
Suriname

Ruim US$ 750.000 voor renovatie sportaccommodaties in Nickerie

horeca eten restaurant
Suriname

Verhoogde controlewerkzaamheden aangekondigd bij ondernemingen Wanica Centrum

nieuw bestuur adek
Suriname

Virginia Asin-Oostburg aan het hoofd van nieuw ADEKUS-bestuur

Minister Miquella Huur tijdens de installatie van het nieuwe bestuur van het Instituut voor Bestuursambtenaren in Suriname.
Suriname

Nieuw bestuur moet IBAS weer op koers brengen

Minister Harish Monorath tijdens een ontmoeting met studenten van de Postmaster Opleiding Wetgevingsjuristen.
Suriname

Minister Monorath: wetgevingsjuristen onmisbaar voor Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws