• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Robby Naarendorp blijft aanzitten als bondsvoorzitter RGD

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 juli 2021 06:48
in Nieuws
robby naarendorp en robby berenstein Detailfoto

GFC NIEUWSREDACTIE- Ontevreden werknemers van de Regionale Gezondheidsdienst (RGD) hadden per brief laten weten dat zij het vertrek eisen van bondsvoorzitter Robby Naarendorp.

Het personeel was van mening dat hij niet opkomt voor de belangen van de werkers.

Tijdens een algemene ledenvergadering had Naarendorp het verzoek voor nieuwe bestuursverkiezingen geaccepteerd. Daarna werden echter alle onduidelijkheden besproken, en hebben werknemers aangegeven dat Naarendorp mag blijven aanzitten.

Er zijn concrete afspraken gemaakt tussen werknemers en bondsbestuur.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Huisvrouw vindt ‘soulmate’ in gevangenis – en nodigt hem uit om bij haar in te trekken

De leden hadden eerder een petitie aangeboden aan vicepresident Ronnie Brunswijk.

In het schrijven gaven ze aan dat de bondsvoorzitter van de RGD eigendunkelijk beslissingen neemt en de leden bij geen enkele beslissing betrekt.

Ook niet bij bereikte overeenstemmingen over bedragen van lumpsum en de eenmalige uitkering over het jaar 2020. De leden waren ontevreden met de overeengekomen bedragen.

Brunswijk adviseerde de leden het opgezegde vertrouwen in de bondsvoorzitter weer in overweging te nemen. De bond is volgens de vp het orgaan dat hun belangen moet behartigen.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Registratiecampagne moet jongeren perspectief bieden buiten gevaarlijke mijnactiviteiten goudwinning
Suriname

Rosebel Gold Mines start registratieprogramma voor jongeren in mijngebieden

Een vaderschapstest meestal gebeurt via DNA-onderzoek. Daarbij worden vaak wangslijmmonsters afgenomen van het kind en de vermeende vader
Lifestyle

Nog veel onduidelijkheid in Suriname over vaderschapstesten

Registratiecampagne moet jongeren perspectief bieden buiten gevaarlijke mijnactiviteiten
Suriname

Gratis medische, tandheelkundige en oogzorg voor inwoners van Albina en Moengo

Daklozen in Paramaribo
Suriname

Geld alleen herstelt mensen niet, zegt Sonny Khoeblal over zwerversproblematiek

minister Patrick Brunings van Olie Gas en Milieu
Suriname

Suriname wil grotere en actievere rol in olie- en gassector

De belangrijkste verandering is dat een aanvraag voor een green card vanuit Amerika zelf niet langer de gebruikelijke route is.
Suriname

Surinamers mogen niet in Amerika blijven tijdens aanvraag permanente verblijfsvergunning

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws