• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ramdin hekelt kritiek opposanten op inspanningen regering om het land uit het dal te halen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
26 juni 2022 05:00
in Nieuws
albert ramdin

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking (BIBIS) vindt het zeer ironisch dat de inspanningen van de regering om het land uit het dal te halen steeds worden bekritiseerd door degenen die verantwoordelijk zijn voor het probleem.

Ramdin vindt dat de indruk onterecht wordt gewekt dat een lening van USD 2 miljard is aangegaan en dat het geld is overgemaakt naar bankrekeningen.

“Ik wil heel duidelijk aangeven dat dit niet op waarheid berust. Er is geen lening aangegaan,” zei de minister ad-interim van Financiën in het parlement.

Hij zegt verder dat de intentie tot deze beoogde lening nooit is geëffectueerd, dus er hebben nooit financiële transacties plaatsgevonden.

Volgens de minister heeft de regering gesprekken gevoerd met de schuldeisers om de schulden te herschikken, maar er werd geëist om een Internationaal Monetair Fonds (IMF) programma.

Uiteindelijk is Suriname in zee gegaan met het IMF en heeft de lening van USD 2 miljard bij verschillende organisaties niet geëffectueerd.

“Dus het moet duidelijk zijn dat de hoge schuldenlast de oorsprong en de principiële reden is waarom ons land thans in een financiële en economische crisis verkeert.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

iwan Ganga
Suriname

Natin start met Cohort 4 van de Oil & Gas-opleiding

voodoo bonumang winti
Lifestyle

Geor Hering haalt fel uit naar geloof in bonuman en waarschuwt voor risico’s

patrick kensenhuis
Suriname

Werkenden vormen ruggengraat van district Para

AdeKUS Euopese Commissie
Suriname

Suriname wil aansluiten bij Horizon Europe en Erasmus+

statistiek peiling groei economie
Suriname

Oprichting National Statistical Lab moet datagedreven beleid in Suriname versterken

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436475
Suriname

Suriname werkt aan inclusieve aanpak biodiversiteit

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws