• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

President Santokhi stelt presidentiële werkgroep in voor verbetering burgerluchtvaart in Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 januari 2024 02:30
in Suriname
airtraffic luchtvaart

President Chandrikapersad Santokhi heeft op 5 januari een presidentiële werkgroep ingesteld om enkele zaken aan te pakken die nog aandacht behoeven binnen de bloeiende luchtvaartsector.

Deze werkgroep, voorgezeten door Clifford Themen, zal verantwoordelijk zijn voor het opstellen van een plan van aanpak om deze kwesties aan te pakken.

Om de burgerluchtvaart in Suriname te verbeteren, moeten er maatregelen worden genomen om de Effectieve Implementatie (EI) score en de International Civil Aviation Organisation (ICAO)-standaarden te verbeteren.

Dit kan onder meer inhouden dat er geïnvesteerd wordt in betere infrastructuur, training voor het personeel en het versterken van het regelgevingskader.

Door deze voorzieningen te treffen, kan Suriname zijn positie in de Latijns-Amerikaanse luchtvaartsector verbeteren.

De werkgroep, welke uit leden van diverse overheidsinstanties bestaat, zal belast zijn met het coördineren, monitoren en het halen van de doelen. Verder moet zij regelmatig de resultaten rapporteren aan de minister van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT).

“Ik zal verder samen met mijn team de initiatieven en ontwikkelingen nauwlettend volgen”, benadrukte het staatshoofd. Verder wenste hij de leden veel succes toe met hun werkzaamheden.

Mis dit niet:

Nederlander spreekt tuinman in Paramaribo aan op overlast en krijgt verbijsterende reactie

Canada Fund en SPWE starten trainingstraject voor 80 jongeren richting energiesector

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Amethietstraat perceel
Nederland

Nederlander spreekt tuinman in Paramaribo aan op overlast en krijgt verbijsterende reactie

Project richt zich op groene vaardigheden, milieubeheer, ondernemerschap en olielekbestrijding.
Suriname

Canada Fund en SPWE starten trainingstraject voor 80 jongeren richting energiesector

ministerie bibis buitenlandse zaken paramaribo
Lifestyle

‘Duizenden ambtenaren in Suriname lopen straks risico hun werk kwijt te raken’

Stichting Better Prepared Suriname geeft jongeren tussen 15 en 18 jaar praktische vaardigheden mee voor de volgende stap.
Suriname

LevelUP Vakantiecollege bereidt jongeren voor op hoger onderwijs

KPS houdt omgeving Kerkplein en Presidentieel Paleis tijdelijk autovrij.
Suriname

Verkeersmaatregelen in centrum Paramaribo vanwege staatsbezoek Venezolaanse president

DNA benut reces voor voorbereiding en verdieping
Suriname

DNA met parlementair reces tot en met 28 september

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws