• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

President Santokhi in Guyana voor deelname aan energieconferentie

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
15 februari 2022 02:00
in Nieuws
santokhi en ali guyana

GFC NIEUWSREDACTIE- President Chandrikapersad Santokhi van Suriname is op 14 februari aan het hoofd van een delegatie vertrokken naar ons buurland Guyana op uitnodiging van de Guyanese president Irfaan Ali om deel te nemen aan de International Energy Conference and Expo 2022, die van 15 – 18 februari gehouden zal worden.

Het doel van de participatie is om Surinames beleid en visie te presenteren met betrekking tot duurzame energie. Naast het staatshoofd maken ook minister David Abiamofo van Natuurlijke Hulpbronnen, minister Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking, de directeur van Staatsolie Annand Jagesar, ondersteund door een technisch team van ruim 4 mensen deel uit van de delegatie.

De dienstreis is een multipurpose trip om behalve gesprekken over energie te voeren ook contacten te leggen met mogelijke investeerders.

In dit kader zal de president gesprekken voeren met onder meer de CEO van ExxonMobil, Darren Woods, die geïnteresseerd is, als bedrijf te investeren in Suriname. Het staatshoofd heeft hierover een ontmoeting met Woods in het Pegasus Hotel.

ExxonMobil is een van ‘s werelds grootste beursgenoteerde internationale olie- en gasbedrijven. Morgen spreekt het Surinaamse staatshoofd de conferentie toe tijdens de openingsceremonie.

De president vertrok vanuit het vliegveld Zorg en Hoop waar het protocol van overdracht met vicepresident Ronnie Brunswijk plaatsvond.

Mis dit niet:

Spoedoverleg over buurtveiligheid en waakzaamheid in Weg naar Zee

Vrouw (22) aangehouden na aanval met hete olie en pepperspray op vriend

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Weg naar Zee bundelt krachten voor veiligheid en leefbaarheid.
Suriname

Spoedoverleg over buurtveiligheid en waakzaamheid in Weg naar Zee

vrouw dame bellen telefoon
Suriname

Vrouw (22) aangehouden na aanval met hete olie en pepperspray op vriend

telefoon smartphone
Suriname

Vrouw aangehouden na verspreiding van privévideo ondernemer via WhatsApp en sociale media

RK ziekenhuis paramaribo
Gezondheid

Suriname werkt aan één digitaal patiëntendossier voor betere zorg in het hele land

paramaribo stadscentrum suriname 2
Lifestyle

Surinamers met Nederlandse AOW kunnen onverwacht controle aan huis krijgen in Paramaribo

De Nederlandse Douane mag ingecheckte koffers van reizigers uit Suriname buiten hun aanwezigheid openen en zo nodig een slot forceren.
Lifestyle

Douane mag koffer van reiziger uit Suriname openen zonder dat eigenaar erbij is

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws