• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politiemannen in zedenzaak minderjarige meisjes voorlopig in vrijheid gesteld

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 November 2021 05:00
in Nieuws
advocaat recht rechter

GFC NIEUWSREDACTIE- Twee van de drie politieagenten die betrokken waren bij de misbruik van twee minderjarige meisjes in Suriname zijn voorlopig in vrijheid gesteld door de rechter.

Het gaat om de politiemannen Anoep B. en Guillermo B.

Deze twee agenten verklaren dat zij te goeder trouw hebben gehandeld. Zij haalden beide meisjes in een pension op. De pensionhouder hield hen voor dat de meisjes zeventien jaar zijn. Ook de meisjes gaven aan dat zij meerderjarig zijn. Daarom hadden de agenten geen reden om te twijfelen dat het om minderjarigen gaat.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Vrouw in Rotterdam mishandeld door partner omdat ze geld stuurt naar ex- vriend in Suriname

Zij namen de slachtoffers mee naar huis en kregen seks met hen.

In deze zaak zijn 11 personen door de politie in verzekering gesteld.

De twee tienermeisjes van respectievelijk 13 en 14 jaar oud, waren als vermist opgegeven bij de politie.

Uit het onderzoek kwam naar voren dat de twee meisjes door de burger R.B. (47) in huis waren genomen, waarna hij de meisjes tegen betaling, seks liet bedrijven met andere mannen. De ambtenaren van politie die in verzekering zijn gesteld behoorden onder meer ook tot de klanten van R.B.

ShareTweetSend

Meer berichten

milton kensmil
Suriname

Kensmil benadrukt: nooit ontslag genomen bij Korps Politie Suriname

Newmont Suriname
Suriname

Newmont bespreekt gemeenschapsinvesteringen en duurzaamheid met Financiën

Casino gokmachines
Suriname

Politici willen gokken in Suriname aan banden leggen met nieuwe regels

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws