• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politiebericht over dodelijke aanrijding Oost-Westverbinding

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 april 2021 11:30
in Nieuws
kaarsvuur

GFC NIEUWSREDACTIE- Bij een aanrijding op de Oost-Westverbinding op 19 april tussen een Toyota Hiace en een Mitsubishi pick-up lieten de 55-jarige autobestuurder Jozef Pinas en zijn vrouw Marcelle Koosman (50) ter plaatse het leven.

De politie van Moengo kreeg omstreeks 19.09 uur van het Command Center de melding dat er een aanrijding had plaatsgevonden tussen twee voertuigen en dat er sprake was van zware persoonlijke ongelukken.

Bij aankomst van de politie op de plek wees het onderzoek uit dat de bestuurder van de Toyota Hi-ace Jozef Pinas, met zijn bijrijder Marcelle en vier andere inzittenden, waaronder een baby over de Oost Westverbinding reden. Zij kwamen vanuit de richting van Moengo en gaande in die van Paramaribo.

Ter hoogte van km 79 alwaar dat gebied vrij donker en onbewoond is, kwam hij tegen de pick-up aan die aan de linkerzijde van de weg stond geparkeerd. De 45-jarige Cedric Gemerts die naast het defect voertuig stond en bezig was in de motorkamer, werd door de slag enkele meters verder meegesleurd. Cedric liep schaafverwondingen op aan zijn rug en zitvlak.

Jozef en Marcelle raakten bekneld in het voertuig en vertoonden geen levensteken meer. Met behulp van de Brandweer werden de twee uit het voertuig gehaald. De drie andere inzittenden klaagden van pijn over hun geheel lichaam en de baby liep geen letsels op.

De drie mede-inzittenden, de baby en Cedric werden voor medische hulp per ontboden ambulance afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. In de vroege ochtend van 20 april kwam Cedric in de ziekeninrichting te overlijden.

De ontzielde lichamen van Jozef, Marcelle en Cedric zijn in beslag genomen, terwijl de voertuigen aan een herkeuring zullen worden onderworpen. Deze zaak is voor verder onderzoek overgedragen aan de Verkeersunit van Regio Oost.

Mis dit niet:

Vijftig Mennonietenfamilies kregen in 2022 toestemming regering voor vestiging in Suriname

Cubaanse man komt om het leven bij steekincident

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Mennonietenfamilies
Suriname

Vijftig Mennonietenfamilies kregen in 2022 toestemming regering voor vestiging in Suriname

Politie zoekt verdachte na dodelijk steekincident aan Saramaccastraat
Suriname

Cubaanse man komt om het leven bij steekincident

Incident tijdens vaartocht op de rivier
Suriname

Verdriet om overlijden baby(1) bij verkeersongeval in Brokopondo

Regionale dienstverlening SLM onder druk door technisch defect.
Suriname

SLM waarschuwt voor aanhoudende verstoringen regionale vluchten

Bromfietser loopt hoofd- en schouderletsel op bij aanrijding
Suriname

Bromfietser gewond na aanrijding met bus op Kennedyweg

VOJ Onverwacht ontvangt SRD 4.000 voor hoogste slagingspercentage
Suriname

Lions Club Para zet 25 schooluitblinkers in het zonnetje

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws