• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politie informeert over verkeersdrama op de Martin Luther Kingweg

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
17 december 2024 01:00
in Suriname
kaars 1

De 27-jarige R.A. is zondagochtend 15 december om het leven gekomen bij een verkeersongeval op de Martin Luther Kingweg (MLK-weg), ter hoogte van pand no. 565.

De politie van het bureau Houttuin kreeg rond de ochtenduren een melding van een aanrijding tussen een personenauto en een pick-up, waarbij één dode te betreuren was.

Bij aankomst trof de politie het slachtoffer R.A. aan, die geen teken van leven meer vertoonde. Een arts stelde officieel het overlijden vast.

Volgens het voorlopig onderzoek van de politie reden beide voertuigen in dezelfde rijrichting over de MLK-weg, komend vanuit Latour en gaande in de richting van Paranam.

De pick-up werd bestuurd door de 40-jarige J.F.

Op een bepaald moment voelde de bestuurder van de pick-up een klap tegen zijn voertuig, waarna hij stopte om de situatie te bekijken.

Uit de eerste bevindingen blijkt dat het vermoeden bestaat dat R.A., de bestuurder van de personenauto, tijdens een inhaalmanoeuvre in botsing kwam met de pick-up. Door de impact sloeg het voertuig van R.A. meerdere keren over de kop.

R.A. werd uit de auto geslingerd, waarna het voertuig op hem terechtkwam. Omstanders wisten het slachtoffer uit zijn benarde positie te bevrijden, maar hulp mocht niet meer baten.

De bestuurder van de pick-up, J.F., bleek niet onder invloed van alcohol te verkeren en beschikt over een geldig Surinaams rijbewijs.

Het onderzoek naar de toedracht van dit fatale ongeval is inmiddels overgedragen aan de Verkeersunit van Regio Midden.

Op last van het Openbaar Ministerie is het lichaam van R.A. afgestaan aan de nabestaanden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

telefoon bellen smartphone
Lifestyle

Sommige Surinamers kiezen voor een Nederlands accent om intelligenter over te komen

dollar inflatie
Suriname

CBvS-cijfers zijn alarmbel: Suriname en SLM moeten uit ‘effect’ komen

babymelk voeding
Gezondheid

Onduidelijkheid over babymelk in Suriname na terugroepacties in Europa

sozavo sociale zaken
Suriname

Regering ondersteunt opvanginstellingen bij jubileum Sozavo

verkeersongeval
Suriname

Bromfietser ernstig gewond na aanrijding met grader in Nickerie

kuilen op weg opgevuld
Suriname

Tijdelijke maatregelen tegen wateroverlast en gevaarlijke kuilen in Albina

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws