• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politie informeert over fataal verkeersongeval Afobakaweg

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
11 december 2022 15:34
in Nieuws
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- Als gevolg van een eenzijdig verkeersongeval op 1 december aan de Afobakkaweg ter hoogte van de Marshallkreek in Suriname heeft een van de slachtoffers, de 37-jarige Elisabeth Valle Pons, op 8 december in het ziekenhuis het leven gelaten.

De politie van Brokopondo kreeg op 1 december de melding van een eenzijdige verkeersongeval aan de Afobakaweg ter hoogte van de Marshall kreek in het district Brokopondo en deed de locatie aan voor onderzoek.

Gebleken is dat Elisabeth en nog twee andere personen mede-inzittenden waren van een Toyata-busje dat door Donovan A. werd bestuurd. Zij kwamen vanuit de richting van Paranam en gingen naar de richting van de Afobaka stuwmeer.

Ter hoogte van Marshallkreek heeft de autobestuurder die vermoedelijk met een hoge snelheid reed geen links gehouden en geraakte op een bepaald moment van de weg. Het voertuig kwam vervolgens tegen een bergwand aan en sloeg daarbij over de kop.

Donovan die in het bezit is van een geldig Surinaams rijbewijs verkeerde niet onder invloed van alcohol.

Zowel de automobilist als de drie mede-inzittenden die niet aanspreekbaar waren, werden ter verpleging afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo, alwaar zij ter verpleging werden opgenomen.

Elisabeth is op 8 december in het ziekenhuis komen te overlijden. De autobestuurder en de twee andere mede-inzittenden zijn inmiddels al aanspreekbaar.

Het ontzielde lichaam van Elisabeth is door de politie voor obductie in beslag genomen. Het Noah-busje is eveneens hangende het onderzoek in beslag genomen.

Het onderzoek van dit verkeersongeval is overgedragen aan de Verkeersunit van Regio Midden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

afval vuilnis 1
Lifestyle

Harde aanpak kan personen die vuil op straat gooien stoppen, zegt Geor Hering

bromfiets
Lifestyle

Bromfietstaxi verovert Paramaribo nog niet

reizen vliegtuig
Lifestyle

‘Grote golf remigranten naar Suriname door verhoging pensioenleeftijd Nederland naar 70’

lalini gopal i
Suriname

Minister Gopal kondigt lancering duurzame armoedebestrijding aan op 20 februari

camera verborgen
Lifestyle

Geen aanwijzingen dat koppels in Surinaamse hotels stiekem worden gefilmd

Ministers in overleg met Matawai-gemeenschap en Rosebel over protocol goudwinning Moeroekreek
Suriname

Ministers en Matawai bespreken naleving protocol goudwinning bij Rosebel

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws