• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politie Henar houdt verhitte man aan voor mishandeling echtgenote

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 februari 2021 10:17
in Nieuws
gevangenis2

GFC NIEUWSREDACTIE- De 50-jarige B.D. alias Skero is op 20 februari te Henar aangehouden voor wederspannigheid, mishandeling van zijn wederhelft K.P. (39jr) en overtreding wet verdovende middelen.

Twee minderjarige kinderen deden op 20 februari het politiebureau te Henar aan op zoek naar hulp voor hun moeder die op dat moment door hun vader B.D. werd mishandeld.

De wetsdienaren begaven zich direct naar de woning van het gezin die naast het politiebureau staat. De verhitte man werd ter plaatse aangetroffen en ging hevig tekeer met de politie toen zij hem wilde overbrengen naar het politiebureau.

Volgens de verklaring van de moeder woont zij samen met haar man en vier minderjarige kinderen op dat adres. Een jongere zus van haar belde B.D. eerder op die dag op en hield hem voor dat zijn vrouw K.P naaktfoto’s van haar heeft gedeeld met een Guyanese man die in Commewijne woont.

Op grond hiervan kocht B.D. drugs die hij in huis gebruikte. Op een bepaald moment ging haar man tekeer en bracht zijn vrouw slagen toe in het gelaat, waardoor twee van haar kinderen hulp zochten bij de politie.

Het slachtoffer K.P. overhandigde bij die gelegenheid twee bolletjes cocaïne aan de politie die B.D. zou gebruiken. Het gelukte de politieambtenaren om de agressieve man aan te houden en over te brengen naar het politiebureau. Toen hij was afgekoeld werd hij voorgeleid en ontkende zich schuldig te hebben gemaakt aan bovengenoemde strafbare feiten.

Hij is ingesloten.

Mis dit niet:

Defensie start verstrekking nieuwe SZF-kaarten aan gepensioneerde militairen en nabestaanden

Rechter moet duidelijkheid brengen in bestuurlijk conflict bij TAS

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Ayoko Kazerne wordt voorbereid op nieuwe EAO-lichting.
Suriname

Defensie start verstrekking nieuwe SZF-kaarten aan gepensioneerde militairen en nabestaanden

Rechter doet uitspraak in twee kortgedingen.
Suriname

Rechter moet duidelijkheid brengen in bestuurlijk conflict bij TAS

Zware materiële schade bij aanrijding met politievoertuig
Suriname

Ex-korpschef Bryan Isaacs betrokken bij aanrijding in Paramaribo

Suriname kijkt uit naar voortzetting samenwerking met herkozen president Lula.
Suriname

President Simons feliciteert Lula met herverkiezing en ziet kansen voor verdere samenwerking

De politie heeft een tweede vrouw aangehouden in de zaak rond de verspreide intieme video van ondernemer Rosco. Foto: KPS
Suriname

Tweede vrouw aangehouden voor verspreiding intieme video van ondernemer Rosco

paspoort nederlands reizen
Lifestyle

‘Vijf jaar eerder naar Suriname terugkeren kan je bijna €200 AOW per maand kosten’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws