• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politie bevestigt dat aangetroffen lijk van vermiste militair is

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
11 november 2022 14:24
in Nieuws
politie

GFC NIEUWSREDACTIE- Het ontzielde lichaam van de vermiste militair Marvin Paujali (34) is in de voormiddag van donderdag 10 november langs de weg naar West-Suriname aangetroffen.

De aangever tevens verdachte Odillie D. (33) deed op zondag 6 november aangifte van beroving middels geweldpleging, waarbij zijn zwager Marvin vanaf dat moment werd vermist op het politiebureau Zanderij.

Naar zeggen van Odillie vertoefde hij en Marvin in het Centrum te Zanderij toen zij op een bepaald moment overvallen en beschoten werden door drie manspersonen.

Daarbij zagen zij kans weg te rennen en op een bepaald moment was Marvin die militair van beroep was nergens te vinden. Een zoekactie leverde niet het gewenste resultaat op.

De wetsdienaren van voormeld bureau en andere onderzoekende diensten speelden op donderdag 11 november in op een melding dat een lijk van een manspersoon langs de weg nabij Matta is gesignaleerd.

Bij aankomst op de locatie bleek het om het ontzielde lichaam van de vermiste Marvin te gaan, die voor de helft met de benen in de grond was begraven. Zijn lijk is positief herkend door familieleden die zich op de locatie bevonden.

Het vermoeden bestaat dat er een misdrijf in het spel is. De aangever legde tegenstrijdige verklaringen af en werd als verdachte aangemerkt.

Hangende het onderzoek is hij aangehouden en na overleg met het Openbaar Ministerie (OM) door de politie in verzekering gesteld.

Mis dit niet:

Surinaamse diplomaten krijgen meer aandacht voor opleiding en AI

Een erfenis uit Suriname blijft bij een scheiding niet altijd privé

Het ontzielde lichaam is voor obductie door de politie in beslag genomen.

Het onderzoek in deze zaak is overgedragen aan de afdeling Kapitale Delicten.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Minister Melvin Bouva installeerde de nieuwe Raad van Toezicht van het Suriname Diplomaten Instituut, die de verdere professionalisering van diplomatieke opleidingen moet begeleiden. Foto: CDS
Suriname

Surinaamse diplomaten krijgen meer aandacht voor opleiding en AI

date koppel relatie valentine liefde date
Lifestyle

Een erfenis uit Suriname blijft bij een scheiding niet altijd privé

Merian genereerde volgens Newmont US$ 6,63 miljard aan inkomsten.
Suriname

Newmont Merian bereikt mijlpaal van vier miljoen ounce goudproductie

KLM Boeing 777 op Schiphol
Lifestyle

‘Lang verblijf in Suriname kan Nederlanders in 2026 geld kosten op hun pensioen’

Economische en maatschappelijke vraagstukken centraal bij ontmoeting Rusland en Jansen.
Suriname

VP Rusland bespreekt samenwerking tussen Suriname en Curaçao met waarnemend gouverneur

Bedrijfsleven vraagt om meer praktijkgericht onderwijs en leerwerkplekken.
Suriname

VSB en ASFA pleiten voor sterkere aansluiting tussen onderwijs en arbeidsmarkt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws