• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Pick-up slaat om na botsing, meerdere gewonden gemeld

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
5 april 2026 13:30
in Suriname
verkeersongeval aanrijding

Aanrijding met vier voertuigen op Martin Luther Kingweg

Tijdens surveillancewerkzaamheden heeft de politie van bureau Paranam op zaterdag een aanrijding aangetroffen op de Martin Luther Kingweg, ter hoogte van Mike’s benzinestation.

Bij het ongeval waren vier voertuigen betrokken, waaronder een roodgelakte pick-up, een Suzuki Swift, een Toyota Vitz en een Ford Ranger.

Toedracht van het ongeval

Uit het voorlopig onderzoek blijkt dat alle voertuigen reden in de richting van Latour, komende vanuit Powaka.

Ter hoogte van het benzinestation gaf de bestuurder van de Suzuki Swift richting naar rechts om af te slaan, waarna het achteropkomend verkeer snelheid minderde.

Op dat moment haalde de bestuurder van de roodgelakte pick-up met hoge snelheid in en botste tegen de Suzuki Swift. Door de impact verloor hij de controle over het voertuig en kwam op de westelijke berm op zijn zijde tot stilstand.

Bestuurder onder invloed van alcohol

Tijdens het onderzoek werd vastgesteld dat de bestuurder van de pick-up onder invloed van alcohol verkeerde. Hij vertoonde duidelijke tekenen van dronkenschap en werd overgebracht naar het politiebureau.

Daar werd hij onderworpen aan een schrijftest en vervolgens overgebracht naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) voor een bloedalcoholtest.

Meerdere gewonden en materiële schade

Meerdere inzittenden van de betrokken voertuigen liepen letsels op. Zij werden met formulieren voor geneeskundige verklaring verwezen naar de Spoedeisende Hulp voor medische behandeling.

Mis dit niet:

Unie van Groentenhandelaren en Agrariërs pleit voor gerichte steun in september, oktober en november

Twee Cubaanse vrouwen en Surinamer aangehouden in mensenhandelonderzoek

Het voertuig van de verdachte bestuurder is in beslag genomen voor herkeuring en door een sleepdienst afgevoerd.

De Politie Suriname zet het onderzoek naar de exacte toedracht van de aanrijding voort.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Aanhoudende droogte bedreigt landbouw.
Suriname

Unie van Groentenhandelaren en Agrariërs pleit voor gerichte steun in september, oktober en november

Illustratiefoto.
Suriname

Twee Cubaanse vrouwen en Surinamer aangehouden in mensenhandelonderzoek

Stroom is geen luxe, maar een basisvoorziening.
Suriname

Lau: “Burgers kunnen niet ieder jaar met dezelfde stroomproblemen worden geconfronteerd”

Moeder en minderjarige zoon raken gewond bij aanval met scherp voorwerp
Suriname

Moeder doet aangifte tegen 14-jarige zoon na diefstal van geld en gouden sieraden

Politie suriname paramaribo
Suriname

Politie controleert 632 voertuigen in Paramaribo en schrijft 30 bekeuringen uit

paspoort amerikaans
Lifestyle

Amerika of Nederland: waar zijn de visumregels voor Surinamers strenger?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws