• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Padieverbouwers Nickerie boos vanwege uitblijven betalingen, willen ingrijpen president

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
15 oktober 2024 19:28
in Suriname
belangengroep Nickerie rijstboeren padieverwerkers

De Belangengroep Padieverbouwers Nickerie heeft vandaag opnieuw contact opgenomen met enkele banken om de status van de beloofde overmakingen te verifiëren.

Ondanks eerdere toezeggingen dat de betalingen vanaf maandag zouden plaatsvinden, is er nog geen positief antwoord ontvangen. Dit zorgt voor toenemende bezorgdheid onder de padieverbouwers, die afhankelijk zijn van deze betalingen voor het voortzetten van hun activiteiten.

De belangengroep heeft eerder brieven gestuurd naar de regering en ministeries, maar tot op heden geen concrete feedback of actie ontvangen.

Tijdens een recente bijeenkomst in het kabinet werd de verbouwers beloofd dat er gesprekken zouden worden gevoerd om de situatie op te lossen, maar deze zijn tot dusver uitgebleven. Dit heeft geleid tot frustratie onder de boeren, vooral nu de beloofde betalingen uitblijven.

De groep benadrukt dat er dringende stappen nodig zijn om de achterstanden in de verwerking van betalingen en de kunstmestverrekeningen in te halen. De boeren hebben immers rekeningen die zij tijdig moeten voldoen, en deze vertraging belemmert hun bedrijfsvoering.

De belangengroep roept de betrokken instanties op om de situatie serieus te nemen en snel tot actie over te gaan, zodat de boeren zo spoedig mogelijk hun betalingen kunnen ontvangen en hun werkzaamheden voort kunnen zetten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

ambulance ingang az ziekenhuis academisch
Gezondheid

KIVC ziet graag dat spoedeisende hulp AZP naar veel hoger niveau wordt getild

van t hogerhuysstraat-19-3
Suriname

Slechte staat Van ’t Hogerhuysstraat blijft schrikbarend: lapmiddel aangekondigd

zware aanrijding verkeersdoden
Suriname

Zware aanrijding met minimaal 8 doden en meerdere gewonden (update)

[Aggregator] Downloaded image for imported item #426755
Suriname

Zwaar verkeersongeval eist meerdere levens aan Johannes Mungrastraat

baitali 2
Suriname

Landbouwsector onder druk door sterke aantrekkingskracht olie- en gassector

crime lijk moord dood
Suriname

Bedrijfsleven slaat alarm over toename en verruwing criminaliteit

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws