• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Oproep aan de president van de Republiek Suriname om op te stappen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
16 juli 2022 12:30
in Nieuws
santokhi surinaamse vlag suriname

INGEZONDEN– In een open brief aan president Chandrikapersad Santokhi vragen verontruste burgers aandacht voor de vele corruptieve zaken binnen de samenleving.

Tenslotte wordt de president opgeroepen om op te stappen.

Hieronder de open brief:

Heer president,

Wij verontruste burgers van de Republiek Suriname worden al kort nadat u de macht in het land hebt overgenomen geconfronteerd met vele corruptieve activiteiten/handelingen van uw regeerteam.

Ons mooi democratisch land heeft u helemaal naar een dieptepunt gebracht met uw friends and family politiek, waarbij ook de corruptie hoogtij viert.

Wij hoeven niet alle schandalen op een rijtje te zetten, want dat weet het volk ondertussen wel.

Wij hebben u en uw regering 2 jaren lang gedoogd met de bedoeling u de ruimte te geven het roer om te gooien.

Helaas blijkt met het groot financieel schandaal heden ten dage, waarbij miljoenen uit de staatskas op regelmatige basis verdwijnen, dat u nog steeds op geen enkel moment de durf of het respect hebt getoond om het Surinaams volk ter zake toe te spreken.

Hiermede heeft u het volk meer dan ooit laten zien dat u totaal niet in staat bent om het land met de overigen die ook deel uitmaken van uw regeerteam tot ontwikkeling te brengen.

Men schroomt er ook niet voor om de kleine man, de onschuldige medewerkers met de haren erbij te slepen in deze megafraudezaak en dat vinden wij zeer onrechtvaardig en schaamteloos.

Wij roepen u daarom op de eer aan uzelf te houden en op te stappen, want het volk slaapt niet.

U kunt niet langer zand in de ogen van het volk strooien.

Wij, het volk van Suriname, dulden dit niet langer.

De verontruste burgers van de Republiek Surinamers

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud
ShareTweetSendSend

Meer berichten

geld dollar economie
Suriname

VSB luidt noodklok over betalingsachterstanden overheid

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436941
Suriname

Galibi beschikt nu over 24-uurs stroom na ingebruikname zonne-energiecentrale

agro mcp bouva
Suriname

Suriname en India versterken agro-industrie met overdracht fruitverwerkingsinstallatie

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436945
Suriname

Ambassadeur Ike Antonius officieel geaccrediteerd in Brazilië

Foto 2 pesten en Tabakswet
Suriname

Rechtenstudenten verzorgen interactieve voorlichting over pesten en vapen op Anton Resida MULO-school

Moeder zoon moederdag
Suriname

Moederdagviering Pertjajah Luhur staat in teken van waardering voor moeders

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws