• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ondersteuning bij BTW-registratie vanaf 1 december mogelijk

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 december 2022 15:00
in Nieuws
belasting btw

GFC NIEUWSREDACTIE- Vanaf donderdag 1 december biedt de Belastingdienst Suriname ondersteuning aan klanten die zich willen registreren voor de BTW, door middel van kiosken in het kantoor aan de van Sommelsdijckstraat 27-29.

De kiosk is met name bedoeld voor klanten die beperkte of geen toegang hebben tot internet of klanten die assistentie nodig hebben bij de bediening van de computer.

Klanten kunnen van maandag tot en met vrijdag van 8:00u tot 14:00u gebruik maken van de service. Hiervoor hebben ze de volgende documenten nodig: een KKF-uittreksel, vergunning of contract en een identiteitsbewijs.

Belangrijk is ook dat de klant een emailadres heeft. Klanten worden door medewerkers van de Belastingdienst begeleid bij hun registratie.

De BTW-registratie is vanaf 1 november jl. gestart en gebeurt volledig online. De registratie is verplicht voor ondernemers die per kalenderjaar een omzet hebben van meer dan 1 miljoen SRD of voor ondernemers die dat verwachten voor het komend jaar.

Bekijk ook:

GBB opent dependance in Commewijne en reikt 159 grondbeschikkingen uit

Vicepresident Rusland en SBM Offshore bespreken ontwikkeling offshore-sector en lokale werkgelegenheid

De verplichte registratie moet voor 1 januari 2023 afgerond zijn, dat is de datum waarop de BTW ingaat. Ook ondernemers die een lagere omzet hebben, mogen zich vrijwillig registreren via het online portaal.

Het is de bedoeling dat er op kort termijn meerdere kiosken komen op verschillende locaties, ook buiten Paramaribo.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

159 burgers ontvangen grondbeschikking
Suriname

GBB opent dependance in Commewijne en reikt 159 grondbeschikkingen uit

Constructief overleg over investeringen in Surinaamse olie- en gassector.
Nieuws

Vicepresident Rusland en SBM Offshore bespreken ontwikkeling offshore-sector en lokale werkgelegenheid

Internationale steun moet renovatie van overheidssportcomplexen mogelijk maken
Suriname

JOS ontkracht geruchten over verkoop van Willebrod Axwijk Sportcentrum

Minister Brunings roept jongeren op te investeren in een duurzaam Suriname
Suriname

Milieuweek 2026 officieel van start in Coronie met focus op duurzaamheid en klimaatbewustzijn

Zorgen over contragewichten en verouderde constructie.
Suriname

DNA-lid Raghoenandan dringt aan op spoedonderzoek naar veiligheid Henarbrug

Veiligheid brugconstructie in gevaar door overbelaste vrachtwagens.
Suriname

Parakreekbrug per direct opnieuw volledig afgesloten voor alle verkeer

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws