• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nog geen vergelijk Ravaksur en regering over voorwaarden bij invoering btw

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
24 december 2022 07:41
in Nieuws
belasting btw

GFC NIEUWSREDACTIE- De Raad van Vakcentrales in Suriname en de regering hebben van gedachten gewisseld over de aanstaande invoering van de belasting toegevoegde waarde (btw).

Errol Snijders, voorzitter van AVVS De Moederbond én lid van het presidium van Ravaksur, zegt dat de vakbeweging voorwaarden heeft die op regeringsniveau besproken moesten worden.

Het ging volgens hem in het bijzonder om de ruimte die geboden moest worden aan de leiding van de Belastingdienst. “In financiële zin, om te komen tot afspraken”, aldus Snijders.

Hij spreekt van een spoedbespreking, aangezien de ingangsdatum van de btw 1 januari 2023 is. Snijders: “Maar als vakbeweging hebben we wat voorwaarden die we stellen en dat moest besproken worden op het niveau van de regering.”

Hij zegt dat er nog geen definitieve afspraken zijn gemaakt. De regering heeft de Ravaksur gevraagd om verder met de Belastingdienst en deskundigen van gedachten te wisselen over de gedane voorstellen.

De vakbondsman zegt dat partijen met het voorstel van de Ravaksur een beetje uit elkaar liggen. “We hopen dus in de verdere gesprekken dit jaar nog te komen tot een vergelijk. Overigens, de president heeft ook geadviseerd dat we gaan zitten en proberen elkaar zo dicht mogelijk te naderen,” voegt Snijders eraan toe.

Voorzitter Snijders zegt dat partijen oor voor elkaar hebben, maar dat er nog geen sprake is van besluiten. “We hebben oor voor elkaar en op grond daarvan gaan we kijken wat de standpunten zijn en hoe ver we van elkaar liggen.”

Ten aanzien van rust in het arbeidsveld zegt Snijders dat dit ook afhankelijk is van wat er met de regering bereikt wordt. “Wanneer we dat resultaat hebben zullen we dat dan voorleggen aan de mensen.”

Mis dit niet:

Artiesten en evenementenorganisatoren in Moengo moeten eerst fiscale verplichtingen regelen

Para Plantage Museum officieel geopend en versterkt cultureel toerisme

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Organisatoren moeten artiesten- en vermakelijkheidsbelasting afhandelen.
Suriname

Artiesten en evenementenorganisatoren in Moengo moeten eerst fiscale verplichtingen regelen

Nieuw museum in Para brengt plantagegeschiedenis en cultureel erfgoed tot leven
Suriname

Para Plantage Museum officieel geopend en versterkt cultureel toerisme

verkeer kruispunt suriname paramaribo
Suriname

‘Onnodig gebruik van mistlampen in Suriname moet harder worden aangepakt’

Mobiele telefoon van politieman teruggevonden bij verdachte
Suriname

Vijf verdachten aangehouden voor diefstal uit auto van politieman in Nickerie

Vader zou dochter van vijf hebben meegenomen en met de dood hebben bedreigd.
Suriname

Politie onderzoekt melding van bedreiging van vijfjarig kind

Jarbandhan, Kasdjo en Lalmahomed vragen dringende steun voor ouderen.
Suriname

DNA-leden vragen regering om dringende maatregelen voor financieel kwetsbare ouderen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws