• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nieuwe minister van Openbare Werken moet dag en nacht gaten dichten, zeggen weggebruikers

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 juli 2025 20:00
in Suriname
gat in weg

Slecht wegdek in Suriname.

Inwoners van Paramaribo en de omliggende districten hebben er genoeg van: de vele diepe gaten in de wegen zorgen dagelijks voor gevaarlijke situaties, kapotte auto’s en toenemende frustratie.

Wat hen betreft moet de nieuwe minister van Openbare Werken geen tijd verliezen en met onmiddellijke ingang beginnen met herstelwerkzaamheden.

En bij voorkeur dag en nacht, zeven dagen per week om snel uit de ellende te komen.

Uit meldingen die GFC Nieuws ontving blijkt dat veel weggebruikers zich mateloos storen aan de kraters in het wegdek, vooral op drukke verkeersroutes.

Ze vinden dat het herstel van deze wegen geen gewone onderhoudsklus meer is, maar een noodsituatie die een crisisteam vereist. Verschillende bestuurders stellen voor om rond de klok te werken, net zoals bij calamiteiten.

Volgens hen is dit dé ultieme test voor de nieuwe minister: wie nu snel en doortastend handelt, toont leiderschap. “Geen uitstel meer. Laat zien dat het menens is,” aldus een ontevreden automobilist.

GFC Nieuws sprak met meerdere weggebruikers die aangeven dat het vertrouwen in de overheid afhangt van de snelheid waarmee deze kwestie wordt opgepakt.

Ze willen zien dat er machines rollen zodra de minister beëdigd is, liefst zonder pauze, tot de wegen weer normaal berijdbaar zijn.

De ergernis is groot, maar de hoop op verbetering leeft nog, als er maar onmiddellijk wordt ingegrepen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Waardering en ondersteuning vanuit het universiteitsbestuur.
Suriname

Universiteitsinstituut voor Kinderrechten in gesprek met bestuur Anton de Kom Universiteit

Pinkstervakantie voor Surinaamse scholen moet stopgezet worden. Foto schoolbus ter illustratie
Suriname

Pinas wil einde aan ‘onnodige’ pinkstervakantie voor Surinaamse scholen

Man aangehouden voor belaging en mishandeling van ex-partner
Suriname

Man aangehouden voor belaging en mishandeling van ex-partner

Vrouw herkent vermeende oplichter jaren later en schakelt politie in
Suriname

Verdachte na negen jaar aangehouden voor oplichting en verduistering

Rekent op meer ondersteuning en werkopdrachten vanuit overheid.
Suriname

Stichting Unu Pikin hoopvol gestemd na bezoek president

Van 15 euro naar Londen tot honderden euro’s binnen de regio: waarom goedkoop vliegen voor veel Surinamers nog altijd buiten bereik blijft. Foto: TUI op Curaçao
Lifestyle

Goedkope vliegreizen in Zuid Amerika en de Cariben blijven buiten bereik voor Surinamers

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws