• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nieuw Suriname en de Partij voor Democratie en Ontwikkeling beëindigen samenwerking met NDP

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
26 september 2024 09:11
in Suriname
ondertekening ndp ns en pdo

De politieke organisaties Nieuw Suriname en de Partij voor Democratie en Ontwikkeling (PDO) hebben de samenwerking met de Nationale Democratische Partij (NDP) beëindigd.

Beide partijen hebben volgens DTV het hoofdbestuur van de NDP schriftelijk op de hoogte gesteld van hun beslissing, waarbij zij aangeven dat zij zich niet langer kunnen verenigen met de huidige samenwerking vanwege een gebrek aan transparantie.

In juni van dit jaar ondertekenden Nieuw Suriname en PDO, samen met de HVB, een overeenkomst met de NDP, waarmee zij gezamenlijk onder de paarse vlag de aanstaande verkiezingen zouden ingaan.

Ondertussen zullen de HVB en de NDP hun samenwerking voortzetten. Er wordt verwacht dat de NDP later vandaag met een officiële verklaring over deze situatie zal komen.

De oorspronkelijke overeenkomst was getekend door de toenmalige waarnemend voorzitter Ramon Abrahams, met de handtekeningen van John Nasibdar van Nieuw Suriname, Waldi Nain van PDO, en Mike Noersalim van de HVB.

Bekijk ook:

‘Straks betalen voor handbagage voor vlucht naar Paramaribo’

Minister Baasaron pleit voor ondernemend onderwijs en duurzame economische ontwikkeling

Foto: De ondertekening eerder dit jaar tussen de NDP, NS en PDO.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Voor intercontinentale vluchten, zoals de route tussen Amsterdam en Paramaribo, gelden op dit moment andere voorwaarden.
Lifestyle

‘Straks betalen voor handbagage voor vlucht naar Paramaribo’

Minister Andrew Baasaron verzorgt een keynote presentatie tijdens de slotdag van het Nationaal Onderwijscongres 2026.
Suriname

Minister Baasaron pleit voor ondernemend onderwijs en duurzame economische ontwikkeling

Patiënten weten niet meer wat een MRI-scan werkelijk kost
Gezondheid

Verwarring onder patiënten over kosten MRI-scans bij AZP

38 bedrijven verkennen nieuwe kansen in Suriname en Guyana.
Suriname

TTMA lanceert grootschalige handelsmissie naar Suriname en Guyana

Rechtszekerheid onder druk door discussie grondconversies.
Suriname

DNA-lid Jarbandhan vraagt opheldering over terugdraaiing grondconversies

Pleidooi voor meer verantwoordelijkheid en bewust ouderschap.
Suriname

Ahmad Jhawnie: “Stop met het verheerlijken van alleenstaand moederschap”

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws