• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Nickelodeon beschuldigd van seksualisering Ariana Grande toen ze kindsterretje was

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
17 August 2022 05:27
in Entertainment
resize

GFC NIEUWSREDACTIE- Nickelodeon is onder vuur komen te liggen nadat een ‘verontrustende’ video van, de inmiddels 29-jarige zangeres, Ariana Grande is opgedoken.

In de clip is te zien hoe ze op 16-jarige leeftijd als kindsterretje wordt ‘geseksualiseerd’ in het tv-programma Victorious. Zo steekt ze haar hand in haar keel, haar tenen in haar mond, praat over ‘drijfnat’ zijn, doet dingen met een aardappel waarvan Mr Potato Head gaat fronsen en tot slotte gooit ze liggend op haar rug water over zich heen op een manier waar Kim Holland nog wat van kan leren.

De video ging viraal op Twitter en is inmiddels al meer dan 3 miljoen keer bekeken. Anno 2022 zorgt dit natuurlijk ook meteen voor een hoop pissige reacties en veel kritiek op het netwerk.

Iemand schreef: “Dit is absoluut walgelijk. Als volwassene die hier nu naar kijkt, kun je precies weten wat ze aan het doen waren.
“Ik hoop dat ze erover spreekt, mensen zullen haar zeker steunen.”

Een ander zei: “Dit maakt me altijd misselijk, stel je voor dat je een tiener ‘regisseert’ om dat soort dingen te doen als een volwassen man.”
Een derde voegde eraan toe: “Toen ze haar vinger in haar mond stak… Ze zag er fysiek ongemakkelijk uit, en dat ‘voetending’ is echt walgelijk.”

Foto: UNILAD

ShareTweetSend

Meer berichten

isje
Entertainment

Isje & Friends lanceert debuutsingle “Lobi Mi” en gaat op eerste internationale tour naar Suriname

chris brown fan foto
Entertainment

Chris Brown veroorzaakt ophef omdat vrouwen na fanfoto door hun vriend worden gedumpt

Nieuw Aurora Festival succesvol
Entertainment

Nieuw Aurora Festival beleeft succesvolle eerste editie aan de Boven-Surinamerivier

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws