• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Newmont voorstander verdere versterking lokale gemeenschappen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 januari 2021 07:51
in Nieuws
cropped 323118373 1305743506669405 2261399756849001843 n

GFC NIEUWSREDACTIE- Newmont Suriname zal zich blijven inzetten voor de verdere versterking van lokale gemeenschappen.
Het bedrijf zal nog meer trachten om via publieke private partnerschappen een bijdrage te leveren aan de verdere ontwikkeling van lokale gemeenschappen, zegt Lawrence Mountford, General Manager van Newmont Suriname.
De bedrijfsleider doelt hiermee op onder andere infrastructurele werken en capaciteitsversterking van lokale gemeenschappen.
Newmont Suriname heeft op 19 januari een presentatie gehouden voor de Surinaamse regering. Er is daarbij een overzicht gepresenteerd over operaties van het bedrijf.
Tijdens deze presentatie is ook een uiteenzetting gegeven van gemeenschapsprojecten, die worden uitgevoerd of ondersteund door de multinational. Daarnaast is ook de samenwerking met verschillende lokale instanties aan de orde gekomen.
Het bedrijf is voorstander van continuering van haar operaties op een veilige en efficiënte manier. Continuering van de partnerschappen met lokale gemeenschappen en zakenpartners. “Heel belangrijk is dat wij ook onze bijdrage blijven leveren door het afdragen van financiële middelen, loonbelastingen, royalty’s, invoerrechten en inkomstenbelasting”, aldus de manager.

ShareTweetSend

Meer berichten

moskee gebedshuis suriname paramaribo
Lifestyle

Waarom moslims in Suriname hun dierbaren snel begraven niet bekend bij een ieder

Interview1
Nieuws

Suriname zet stap naar nauwkeuriger bos- en energie-rapportage

belastingdienst
Lifestyle

De grenzen van Nederlandse belastingheffing bij Surinaamse remigratie

President Jennifer Simons en Marvin Pollack tijdens de Srefidenki Conferentie
Suriname

Srefidenki Conferentie zet Suriname op koers naar 2050

dranghekken waterkant
Suriname

Iconische stadszone Paramaribo klaar voor nieuwe fase

Michael Ashwin Adhin Salarbaks Mohamed Aziez Ameerani Jarbandhan en Carmen van Dijk
Suriname

Suriname versterkt internationale veiligheidspositie tijdens PSIF 30th Forum in El Salvador

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws