• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Nederlands homokoppel merkt opvallende klantvriendelijkheid in Nickerie

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 maart 2025 20:00
in Lifestyle, Nederland, Suriname
lgbt homo gay koppel

Een Nederlands homokoppel dat eerder dit jaar voor het eerst op vakantie was in Suriname, heeft laten weten dat Nederlandse toeristen in het district Nickerie opvallend beter worden behandeld dan elders in het land.

Volgens hen is de klantvriendelijkheid in het rijstdistrict richting Nederlanders merkbaar groter en worden zij met veel meer respect ontvangen.

“Het is niet zo dat we in Paramaribo slecht behandeld werden, integendeel. Maar in Nickerie voelden we echt een extra inspanning om toeristen uit Nederland zich welkom te laten voelen,” vertellen ze aan GFC Nieuws Lifestyle.

Ze geven aan dat de gastvrijheid in heel Suriname voelbaar is, maar dat Nickerie zich hierin onderscheidt. De behulpzaamheid en vriendelijkheid van de lokale bevolking vielen hen bijzonder op.

“We merkten dat mensen in Nickerie net iets meer hun best doen om ons als toeristen een prettig verblijf te bezorgen.

Of het nu ging om personeel in het hotel, restaurants of gewoon mensen op straat, iedereen leek extra vriendelijk en gastvrij.”

Volgens hen is Nickerie een bestemming die Nederlandse reizigers zeker zouden moeten overwegen. Naast de hartelijke ontvangst heeft het district ook veel te bieden op het gebied van natuur en cultuur.

“Voor Nederlanders die Suriname willen ontdekken, is dit deel van het land een aanrader. Het is een prachtige regio met een warme en open sfeer en je voelt je hier echt gewaardeerd als bezoeker.”

Het koppel hoopt dat meer landgenoten het district zullen bezoeken en dezelfde positieve ervaring zullen hebben. “Suriname is een geweldig land, en Nickerie maakt die ervaring nog specialer,” besluiten ze.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

nationale betaalraad
Suriname

NBS start fase 3.0 van modernisering nationaal betalingsverkeer in Suriname

modi santokhi
Suriname

Modi rouwt om Santokhi: “Onherstelbaar verlies voor Suriname en diaspora”

ophaalgrofvuil
Suriname

Opruimactie tegen chikungunya bereikt Ephraimzegen en omgeving

sluiting vuilstortplaats
Suriname

Sluiting vuilstortplaatsen Smeltzweg en Nieuwe Charlesburgweg na klachten over overlast

aanrijding met ebikers
Suriname

Samenleving eist strengere regels na reeks e-bike doden

santokhi
Suriname

Wereldwijde rouw om Santokhi: lof voor leiderschap en samenwerking

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws