• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Nederlanders uiten zorgen over slechte arbeidsomstandigheden in Surinaamse supermarkten

Patty door Patty
18 mei 2024 00:00
in Lifestyle, Nederland, Suriname
Supermarkt

Een aantal Nederlandse consumenten heeft recentelijk hun waardering uitgesproken voor de klantenservice in grote supermarkten in Paramaribo, Suriname.

Deze waardering richt zich vooral op de hulp bij het inpakken van boodschappen, een service die in Nederland vaak ontbreekt.

Ondanks deze positieve ervaringen is er ook kritiek, met name van Rinus Beusenberg uit Badhoevedorp, Nederland.

Beusenberg erkent de superieure service van het inpakken in Suriname, maar hij hekelt de slechte betaling van de werknemers in deze supermarkten.

“De service is goed, maar de manier waarop winkelmedewerkers worden beloond, deugt niet,” aldus Beusenberg.

Hij uit ook zijn ongenoegen over de hoge prijzen in supermarkten die veelal door Chinese ondernemers worden geëxploiteerd en beschrijft de aanpak van deze zakenmensen als “schandalig”.

Verder bekritiseert hij de kwaliteit van de producten in bouwmaterialenzaken: “Alles wat zij verkopen is troep, de slechte kwaliteit is niet te missen.”

Hij voegt eraan toe dat hij zich ook zorgen maakt over de praktijken bij georganiseerde geldhandelaren waar volgens hem de Surinaamse gemeenschap wordt benadeeld.

De Nederlander roept op tot meer aandacht voor deze kwesties, zowel in Suriname als internationaal. “De Surinaamse bevolking verdient beter,” stelt hij vastberaden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

masala kerrie roti naan indiaas eten gerecht restaurant
Suriname

Medewerkers EBS profiteren onbedoeld van gesloten eethuis in Paramaribo

Den Haag
Lifestyle

Surinamers reageren anders op kritiek uit Nederland dan uit eigen land

dialoog sessie
Suriname

Ondernemers, overheid en diaspora in gesprek over Local Content

reizen schiphol paspoort
Nederland

PSA-document populairder onder Surinaamse diaspora in Nederland

[Aggregator] Downloaded image for imported item #428857
Suriname

Digitaal systeem moet illegale wapens in Suriname terugdringen

WHO-delegatie in gesprek met Surinaamse autoriteiten over versterking tabakscontrole
Gezondheid

WHO helpt Suriname met aanpak tabak en illegale handel in sigaretten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws