• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Naar Suriname vliegen via Frans-Guyana bespaart meer dan €1000 tijdens feestdagen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 november 2024 03:28 - Geüpdatet op 4 februari 2025 13:05
in Lifestyle, Nederland, Suriname
reizen koffer vliegtuig baggage passagier

Veel diaspora-leden dromen ervan om de feestdagen door te brengen in Suriname. Het gure winterweer in Europa maakt de gedachte aan een warme decembermaand extra aantrekkelijk.

En zeg nou zelf, Owru Yari vieren in de tropen is toch nét wat gezelliger dan binnen zitten in Nederland.

Helaas zijn vliegtickets deze periode peperduur. Een retourticket van Schiphol naar Zanderij kost al gauw minimaal €2200.

Dat is een flink bedrag dat niet iedereen zomaar kan ophoesten. Maar wist je dat er alternatieve routes zijn die je flink kunnen besparen?

GFC Nieuws Lifestyle heeft onderzocht dat vliegen via Frans-Guyana een interessante optie kan zijn. Zo kun je vanuit Parijs naar Cayenne vliegen met Air Caraïbes, vaak al voor minder dan €1000 retour. Bovendien vlieg je met een moderne Airbus A350, wat de reis een comfortabele ervaring maakt.

Natuurlijk komt er iets meer planning bij kijken. Je moet vervoer regelen van Nederland naar Parijs, bijvoorbeeld met de trein of een low-cost airline.

Vanuit Cayenne zijn er verschillende betaalbare opties om Paramaribo te bereiken, zoals minibussen. De totale kosten blijven echter aanzienlijk lager dan een rechtstreekse vlucht vanuit Amsterdam.

Het vraagt misschien wat meer flexibiliteit en een langere reistijd, maar voor wie een paar duizend euro wil besparen, is dit zeker het overwegen waard.

Let wel op dat je voldoende overstaptijd plant.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

gym sport fitness training kracht
Lifestyle

Gratis naar de gym voor alle werknemers in Suriname moet er komen, vindt Pinas

politie 1
Lifestyle

Paramaribo voelt zich in de steek gelaten door beperkte politiepatrouilles

seh spoedeisende hulp AZP
Gezondheid

Levens gaan verloren op SEH in Academisch Ziekenhuis Paramaribo door personeelstekort

fastfood drive thru eten restaurant mcdonald
Lifestyle

Grote vraag naar fastfood zorgt voor lange wachttijden en files op kinderdag

verkeersongeval
Suriname

Vrachtwagen kantelt op weg naar Nieuw Koffiekamp, bestuurder gewond

Ameerani Jarbandhan 2
Suriname

DNA-lid Ameerani Jarbandhan dringt opnieuw aan op urgente veiligheidsmaatregelen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws