• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Monteur ingesloten voor slopen voertuigen en verkoop onderdelen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 juni 2022 11:00
in Nieuws
gevangenis cel

GFC NIEUWSREDACTIE- De 25-jarige monteur Rishan R. is door de Recherche van Regio Midden opgespoord en aangehouden voor diefstal.

Deze monteur maakte het tot een gewoonte om in reparatie zijnde voertuigen te slopen en de onderdelen aan derden te verkopen.

Twee klanten die als benadeelden met dit gedrag van Rishan werden geconfronteerd, deden afzonderlijk aangifte op het politiebureau Houttuin tegen de monteur.

Naar zeggen van één van de aangevers had hij een truck aan Rishan verhuurd, waarbij hij maandelijks een groot geldbedrag in SRD aan huur moest ontvangen van hem. Zoals aangegeven in de huurovereenkomst heeft de huurder drie maanden achtereenvolgens stipt de huur betaald.

Kort na de betaling van de 3e maand heeft Rishan de truck gesloopt en onderdelen zoals de motor, de veerbladen en de accu’s verkocht.

Bekijk ook:

Suriname en Guyana behoren tot meest succesvolle offshore oliegebieden ter wereld

Minister Currie wil tweede kans voor scholieren na AI schandaal

Bij de voorgeleiding verklaarde de verdachte dat hij de onderdelen aan een schrootbedrijf heeft verkocht. Op zijn aanwijzing werd het schrootbedrijf aangedaan. Daar bleek zijn verklaring niet op waarheid te berusten. Naderhand gaf hij aan de onderdelen aan derden te hebben verkocht.

Na de aanhouding van de monteur meldde een derde benadeelde zich in de laatste week van de maand mei aan op het politiebureau van de Recherche van Regio Midden. Deze benadeelde hield de rechercheurs voor dat hij een truck ter reparatie had gebracht voor Rishan, maar dat de monteur de banden van de truck heeft verkocht.

Rishan is in verzekering gesteld. Het is niet uitgesloten dat er nog meer aanhoudingen zullen worden verricht in deze zaak.

Het vermoeden bestaat dat meerdere personen op deze manier zijn benadeeld. Deze worden opgeroepen zich in verbinding te stellen met de Recherche van Regio Midden die is ondergebracht op het politiebureau de Nieuwe Grond. Telefonisch is deze afdeling te bereiken op de nummers 582200 of 582050.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Internationale belangstelling voor Surinaamse offshoresector groeit verder. Foto: illustratief
Suriname

Suriname en Guyana behoren tot meest succesvolle offshore oliegebieden ter wereld

Vakcommissie buigt zich over opgave in Wiskunde 1-examen.
Suriname

Minister Currie wil tweede kans voor scholieren na AI schandaal

Veel huiseigenaren in Suriname die kampen met afbladderende verf aan de onderzijde van stenen binnenmuren
Lifestyle

Verfspeciaalzaken schieten tekort bij hardnekkig vochtprobleem in Surinaamse woningen

Ministerie verduidelijkt standpunt over financiering Corantijnbrug
Suriname

Financiering brug over Corantijnrivier onderwerp van bilateraal overleg tussen Suriname en Guyana

Lions zet zich in voor beter zicht en betere onderwijskansen.
Suriname

Lions Club Paramaribo Central ondersteunt leerlingen met gezondheidsbrillen

Cindy Uden draagt presidentschap over aan Derrick Klaverweide.
Suriname

Rotary zet koers naar duurzame maatschappelijke impact onder nieuw leiderschap

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws