• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Moeder bedreigt buurvrouw in Paramaribo die ‘misbruik’ maakt van verliefde zoon

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 juni 2021 21:00 - Geüpdatet op 27 september 2022 07:40
in Nieuws
stress1

GFC NIEUWSREDACTIE– Een 34- jarige vrouw die woont in Tourtonne, Paramaribo, werd afgelopen dinsdag bedreigd door haar buurvrouw. Ze werd ook ‘getrakteerd’ op een ordinaire scheldkanonnade.

De buurvrouw, een moeder van een 20- jarige zoon, is van oordeel dat er ernstig misbruik wordt gemaakt van haar kind.

Volgens informatie die GFC van andere buren kreeg maakt de 34 – jarige er een gewoonte van om de jongeman allerhande zware klusjes in en om het huis te laten uitvoeren.

Ook gaat hij tij en ontij boodschappen voor haar halen, gebruikt hem als loopjongen en krijgt hij nooit een cent betaald voor zijn diensten.

De zoon zou een oogje hebben op de vrouw. De moeder neemt het de 14 jaar oudere dame zeer kwalijk dat zij handig gebruik maakt van zijn liefdesgevoelens en hem als een soort slaaf van haar ziet.

De dame in kwestie vertelt echter aan GFC Nieuws dat hiervan helemaal geen sprake is. Er is volgens haar geen misbruik in het spel.

‘Wij hebben gewoon een vriendschapsband en staan klaar voor elkaar. Hij helpt mij met alle plezier. Er wordt hier in de straat nodeloos sensatie gemaakt”.

“De ruzie is begonnen toen iemand bij zijn moeder is gaan roddelen. En van de doodsbedreigingen lig ik niet wakker”, zegt ze.

foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

yout officers
Suriname

SDG Jeugdambassadeurs roepen op tot actie rond mentale gezondheid jongeren

landbouw
Suriname

IDB zet koers uit voor duurzame economische toekomst Suriname

milieu
Suriname

Surinaamse bedrijven kunnen profiteren van GEF-financiering

vuilsortplaats Ornamibo 2
Suriname

Plan voor moderne afvalverwerking krijgt vorm in Suriname

Suriname en Olie Gas industrie
Suriname

Suriname op een kantelpunt: tijdelijke rijkdom omzetten in blijvende welvaart

illegale gasact
Suriname

Illegale ‘gasbomtaxi’ ontmanteld in Wanica Zuid-Oost

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws