• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ministerie van Onderwijs begint met Summer School

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 augustus 2022 07:00
in Nieuws
summer school

GFC NIEUWSREDACTIE- In de vakantie begint het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (MinOWC) met de ‘Summer School, waar leren leuker wordt’.

Deze vakantieschool is bedoeld voor kinderen tussen zes en dertien jaar.

De bedoeling van de Summer School is om de leerstof op een creatieve, ontspannen manier te herhalen met de leerlingen.

In deze periode zal de focus liggen op de vakken taal en rekenen, waar er aandacht zal worden besteed aan de probleemgebieden.

Naast de probleemthema’s van taal en rekenen komen sport en spel, expressieonderdelen en excursie met aardrijkskunde, geschiedenis en natuuronderwijs (AGN) aan de orde.

De Summer School wordt van 5 tot en met 16 september 2022 gehouden. Gedurende deze periode wordt er van 08.30 tot 12.30 uur van maandag tot en met donderdag met de leerlingen gewerkt.

De Summer School locaties zijn: OS Latour 1, OS Latour 2, OS Potbuiten, OS Hanna’s Lust, OS Sunnypoint 1, OS Sunnypoint 2, OS Bomapolder, OS Santodorp 2, OS Wintiwai en OS Santopolderweg.

Het geheel is kosteloos. Ook kinderen die niet op eerdergenoemde scholen zijn ingeschreven kunnen zich aanmelden.

Mis dit niet:

Bezoekers CBB woedend ‘Onze auto parkeren kan, maar veilig naar binnen lopen niet’

Jawa Festival in Rotterdam viert 136 jaar Javaanse geschiedenis en erfgoed

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Weinig ruimte voor voetgangers bij kantoor CBB Lachmonstraat.
Suriname

Bezoekers CBB woedend ‘Onze auto parkeren kan, maar veilig naar binnen lopen niet’

‘Cultuur verbindt generaties’ centraal tijdens viering Javaanse gemeenschap.
Nederland

Jawa Festival in Rotterdam viert 136 jaar Javaanse geschiedenis en erfgoed

Suriname versterkt planningscapaciteit voor ontwikkeling tot 2050
Suriname

UNDP ondersteunt Suriname bij versterking van beleids- en planningscapaciteit

PSA werd goedkoper en digitaal, maar de aangekondigde inhoudelijke versoepeling laat op zich wachten. Foto: KLM-kist op Schiphol
Lifestyle

PSA-regels Suriname: bijna jaar na aankondiging nog geen wetswijziging zichtbaar

President Jennifer Simons overhandigt in Nieuw Nickerie een schoolpakket aan een van de kinderen die voor het initiatief in aanmerking kwamen. Foto: CDS
Suriname

President Simons deelt schoolpakketten uit aan kinderen in Nickerie

Regering evalueert maandelijkse steun van SRD 2 miljoen aan SLM.
Suriname

VP Rusland: continuïteit SLM moet samengaan met verantwoord financieel beleid

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws