• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Minister Raghoebarsing ontkent vermeende koopkrachtversterking voor regering

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 juni 2024 06:13
in Suriname
man kantoor computer zaken geld dollar

Minister Stanley Raghoebarsing van Financiën en Planning heeft tijdens de behandeling van de Wet Fiscaal Identificatienummer stellig ontkend dat de regering zichzelf een koopkrachtversterking van 50 procent met terugwerkende kracht tot mei 2023 heeft toegekend.

De minister noemde deze bewering een “pertinente onwaarheid”.

De ontkenning volgde op een verzoek om opheldering van Stephen Tsang van de Nationale Democratische Partij (NDP), die in een dagblad had gelezen dat de regering deze verhoging zou hebben toegekend.

“Het is belangrijk om te benadrukken dat er geen sprake is van enige vorm van koopkrachtversterking voor de regering,” aldus Raghoebarsing. “Dergelijke ongegronde beschuldigingen ondermijnen het vertrouwen in het bestuur en dragen bij aan de onzekerheid onder de bevolking.”

Deze verklaring komt op een moment van groeiende onzekerheid en kritiek richting de regering, waarbij de betrouwbaarheid van de huidige beleidsmakers steeds vaker in twijfel wordt getrokken door critici.

De minister benadrukte dat transparantie en eerlijkheid essentieel zijn voor het herstel van vertrouwen en het bevorderen van een constructieve dialoog.

Ondanks de ontkenning blijven er zorgen bestaan onder de bevolking over de financiële integriteit van de regering. Raghoebarsing riep op tot een gezamenlijke inspanning om feiten van fictie te scheiden en de focus te houden op de dringende economische uitdagingen waarmee het land wordt geconfronteerd.

Mis dit niet:

Politie versterkt drone-unit met nieuwe drone voor effectievere criminaliteitsbestrijding

Wetswijziging moet paspoortproblemen diaspora-voetballers definitief oplossen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Illustratiefoto.
Suriname

Politie versterkt drone-unit met nieuwe drone voor effectievere criminaliteitsbestrijding

Regering zet in op juridische oplossing voor Surinaamse diaspora-voetballers
Suriname

Wetswijziging moet paspoortproblemen diaspora-voetballers definitief oplossen

fraser henk
Sport

Henk Fraser: ‘Ik begrijp dat ik me moet bewijzen’

Suriname verdiept samenwerking met UNIDO, Jamaica, IDB en regionale partners
Suriname

Minister Baasaron zet internationaal in op economische samenwerking en investeringen voor Suriname

Illustratiefoto.
Suriname

Gouddelver aangehouden na verspreiden van intieme beelden ex-vriendin

Familie uitnodigen uit Suriname? Garantsteller in Nederland kan financieel verantwoordelijk worden. Foto: Schiphol vertrekhal
Lifestyle

‘Garantsteller voor Surinaamse bezoeker in Nederland draait op voor financiële kosten’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws